Samo slike

ma nema 2 meseca kako su iskopali i postavili kanalete za atmosfersku kanalizaciju.a on opet...
 
Uh Roberte pa rekoh li ti ja nešta za slike :nono:, stavi ih direktno na forum u rez. 800x600 jer nemaju svi članovi brzu vezu :bravo: ja sam na 1024 kablovskom, ali mnogo je ljudi još na 56 modemu! Ispravljaj ili ću ja sutra, mrzi me sad...
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234913884[/time]_________________________________________________
branko je napisao(la):
voz'o traktor i kačketom lovio muve po kabini...

To i ja radim :haha: al sreća pa sve ravno kod mene :osmeh:
 
A cugi jesi lud ko struja :D. Eto ti sta je imt ne moze iz tog prca da izadje :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:(sala mala) A sta je sa masseyom nema pola haube da mu nije vruce?? :haha: :haha:
 
To je po sistemu: Ma jebes kaput hitno je dok nije videla murija... :haha: :haha: :haha:
 
bato ovo je bas strasno,meni se slicno tako nesto desilo u ataru hteo sam da predjem preko vode sa IMT - 558 (jer nisam imao kud) neznajuci da je rupa duboka uglavnom nisam iasao a situacije je bila slicna kao na slici prednji tocak se nije video a zadnji samo do pola i dodje kolega sa rusom 82.1 i izvukao me dosta lako
 
slika.php

uleteo dasa kod krmača misleći da će da se omrsi
 
rusenje kuce kod ujaka pre 2-3g i nasipanje dvorista tim sutom kod nekog coveka,najjeftinija solucija za nasipanje :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236799732[/time]_________________________________________________
inace covek vuce tog bagercica na tandemki u kombinaciji sa traktorom IMT 560 :cool: ::super::
 
Nazad
Vrh