Sajmovi,izložbe i vašari - kada i gde

Za mesto u busu ne znam, ako je neko bas zainteresovan mogu proveriti. Mi idemo preko turisticke organizacije opstine Zabalj, cena je 100 evropskih novaca za 3 ili 4 nocenja sa doruckom i uracunatim putnim troskovima...
 
Tradicionalni, ove godine i jubilarni 35. Međunarodni sajam peradarstva u organizaciji Društva odgajivača sitnih životinja " Sombor 1871." biće održan u gradskoj hali " Mostonga" od 28. do 30. januara 2011.godine. Očekuje se oko 200 izlagača iz zemlje i inostranstva sa oko 3000 eksponata i to golubova, živine, kunića i ptica.

Posetioci će moći na sajmu da kupe hranu i opremu za svoje ljubimce, a poslednjeg dana sajma 30.januara ispred hale biće održana velika pijaca sitnih životinja i opreme.

Pozivaju se svi ljubitelji sitnih životinja da posete sajam koji će biti otvoren:

Petak 12-19h

Subota 9-19h

Nedelja 9-13h
 
Termini vasara u Debeljaci za ovu godinu.
6gensz.jpg
 
Polovinom septembra je sajam poljopr. u Bijeljini, ali je to toliko malo i siromasno da je isplativije otici na malo boljeopremljeno stovariste poljop. mehanizacije. ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Iskreno nisam bas ceo forum procitala, ali ako neko moze da mi kaze ima li vasara u Okolini Beograda tj. Mladenovca ili negde u blizini i kada? Unapred hvala!
 
Poštovani prjatelji,
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vas pozovemo na "Osmi Šumadijski sajam poljoprivrede" koji se od 08.09 - 11.09.2011 održava na kragujevačkom "Šumadija sajmu". Ovo je manifestacija na kojoj su prisutni prioizvođači i distributeri poljoprivredne mehanizacije, stočne hrane,đubriva, opreme za vinogradarstvo, mašine i opreme za mužu i mnogih drugih delatnosti u okviru agrara. Sve detalje oko programa, učešća i posete sajmu možete pronaći na zvaničnom sajamskom sajtu na strani SAJAM POLJOPRIVREDE ili na zvanočnom Fejs buk profilu sajma . Dobro došli!!!
 
Najveci stocarski evropski sajam SOMMET De L Elevage, 5-7 octobar 2011. Clermont Ferrand- Francuska
 
Nazad
Vrh