Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i ja sad stigo sa sajma i mogu da akzem **greška li im pljeske i kiselu (pivo se isplati) dobar dobar sajam najbolja je rakovica 110 konja a FENDT crni je vrh i ja sam bio u njemu zezao se i to pozdrav :ppozdrav:
 
manite me krstica i sinova i njihovog fenda....svaki dan se k...... i vozaju po sajmu i prodaju traktor za 150 000evra.......zanima me samo koliko su ih prodali:haha: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

pa zaboga zasto niko nije svratio do mene....samo su me braca hrvati posetili....nije u redu :nono: :nono: :nono:
 
gregorije sto onu laverdu nisi malo bolje opro na sabirnoj ravni ima cenat prljavstine ::namigivanje::
 
ti gregorije radis za agro ceslu?vi prodajete mckormick traktore?
ako da,al ste i vi usrecili karapandzu iz n.beceja sa traktorom!
 
KishRobert je napisao(la):
ti gregorije radis za agro ceslu?vi prodajete mckormick traktore?
ako da,al ste i vi usrecili karapandzu iz n.beceja sa traktorom!

E pa taj karapandža je trebao da bidne kuvar kao i njegov rođak.
Umesto da on zakuvava drugima, njemu su zakuvali.
 
@branko
nije mi bas jasno,ako mozes da pojasnis!
mozda si pomesao coveka,njemu je marcicev prezime,a karapandza mu je spic name.
 
@Roberte

E sad što mu je to špic name, to je nešto sasvim drugo.
Nekad davno je na TVZG bio izvesni kuvar Stevo Krapandža, koji je još tada imao emisiju o kuvanju. Sve sa oliverom Mlakarom kao pomoćnikom i opitnim kunićem za probu njegovih jela.
 
Ma bitno da je Oliver ostao čitav.

A imam i jednu poruku za Feniksa.
Pogledaj ga kako je samo lep.

Čak su i oni konji od sreće zaigrali kada su videli ovu aždaju.
 
stvarno je lep steta sto ga nisam osvojio ali sledece nedelje idemo u VAIT da kupimo takav jedan case jx 95...to je stvarno predobar traktor i jedva cekam da ga imam :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh