Sajam poljoprivrede 2021 godina - Novi Sad

Bili danas, videli šta ima... Blago rečeno katastrofa. Malte ne nigde nikog. Inače što se tiče testa skoro i da nije gurnula štapić...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Kako nigde nikog,juce nisam mogao parking mesto naci,pola sata se vrtim oko jeb.. sajma sve puno jbt kao da dele dzaba masine.
 
To ti je Novi Sad. Još malo ćemo kod Tempa ostavljati aute i taksijem po gradu.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Kako nigde nikog,juce nisam mogao parking mesto naci,pola sata se vrtim oko jeb.. sajma sve puno jbt kao da dele dzaba masine.
Ispada da su to većinom kola od novinara, izlagača, promoterki... Na almexovom štandu je uvek bili puno. Oni stolovi za goste svi bili zauzeti. Sad otišli tamo, stoje dva kombajna i par traktora. Za stolovima Mića(vlasnik), šefica prodaje i jedan serviser... Pusto pusto...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ispada da su to većinom kola od novinara, izlagača, promoterki... Na almexovom štandu je uvek bili puno. Oni stolovi za goste svi bili zauzeti. Sad otišli tamo, stoje dva kombajna i par traktora. Za stolovima Mića(vlasnik), šefica prodaje i jedan serviser... Pusto pusto...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Tako i ja kad sam bio u ponedeljak, pusto sve.Otisao tamo unutra jedva sam nasao nekog da mi nesto pokaze oko masine neke🙈
 
Nazad
Vrh