Ručne alatke u voćarstvu

Probao svake sezone sa takvim Aku makazama i kada sam došao kući lepo ih podmazao i odložio za narednu godinu . Meni ne leže za orezivanje jabuka to ti dođe kao onaj vic o Mišu i žitafi trči gore ljubi trči dole je*i , znači leđa stradaju od uspravljanja i saginjanja. Jesu dobre za maline kupine i tako neko rastinje a u jabukama samo Lowe 100. kukuer 80 i male kuler ručne . Leđa stalno prava a sve može da odseče i još mnogo veći učinak nego da tim Aku makazama . Aku testera još i nekako imam sthill. Moja iskustva i poređenje.
 
Probao sam ovakve bosh makaze ,baterij oko 2,5 sata jake su lepo rezu al su dosta spore,sporije su od ove makite od 6000 din,a kostaju oko 25000 din ,ja sa narucio ovu kopiju kao Radasinove ima dosta pozitivnih iskustava od ljudi koji se ozbiljno bave sa rezidbom .Pln mi je da ih koristim u letnjoj rezidbi mislim da ce tu odradti posao jer su grane mekse a za zimsku ostaje pelenc. Danas bi trebalo da stignu pa cu ih probati i uporediti sa pelencom. bosh je dobar ima garanciju al ipak 4 puta je 4 puta...
 
Stigle,ja zadovoljan rezu dobro samo jos da vidimo kolko baterije mogu da izdrze
cb1fa637c825646b638315759c848712.jpg
b0b2c1848f2b4b2ce9861073b86f9104.jpg


Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Spor je punjač, to me nervira jedino. Meni baterija traje od 2.5 do 4h
Uglavnom oko 3 do 3.5h
Zavisi šta se reže i koliko je brz rezač. Što bolji rezač, baterija kraće traje
@vasovac pošto su bile ove Pellenc?
 
Poslednja izmena:
Probao sam ovakve bosh makaze ,baterij oko 2,5 sata jake su lepo rezu al su dosta spore,sporije su od ove makite od 6000 din,a kostaju oko 25000 din ,ja sa narucio ovu kopiju kao Radasinove ima dosta pozitivnih iskustava od ljudi koji se ozbiljno bave sa rezidbom .Pln mi je da ih koristim u letnjoj rezidbi mislim da ce tu odradti posao jer su grane mekse a za zimsku ostaje pelenc. Danas bi trebalo da stignu pa cu ih probati i uporediti sa pelencom. bosh je dobar ima garanciju al ipak 4 puta je 4 puta...
Ове копија Маките си 20 волтнес амим тим су и јаче и брже....
 
Da, da, za 50-55 evra da traju i jednu sezonu pa da budem zadovoljan. Rade vrh. Posle 5 dana rezanja (navikavanje), ja sa njima radim 25-30% brže nego ranije sa običnim Felco. Pride nema ruka da boli. Još ko može da reže i levom i desnom, milina...
 
Nazad
Vrh