Roto- drljača

Siguran sam da ce moja cena da ti odgovara. A mozda ti posaljem oba u kompletu. :ppozdrav:
 
ajd provjeri šta možeš da uradiš i javi cijenu :cao:
nisam je još otvorio ali pretpostavljam da jei osovina i zupčanik razlokan
 
Cekaj dok nadjem gde da ti to skinem . Znas ti da je nov zubcanik oko 960f aj zaokruzi ga na 1000 to ti dodje 750e. A to je preskupo. Ja se nadam da cu uspeti da ti nadjem to polovno ( milim da ga ja negde skinem) ,ovde nema polovnih delova da se kupi. :ppozdrav:
 
Znaci tvoja je ista kao i moja? Meni se ova posebno dopada jer na svaki lezaj ima mazalicu s gornje strane. :ppozdrav:
 
buro je napisao(la):
zdravo svima

ja vidim da radite s velikim masina a ja imam pitanje za manju masinu
dali neko zna kako se pokazala imt RD 140 cm ?
hvala unapred
pozdrav

:spavam: :spavam: :spavam:
zar niko ne zna da takva RD postoji
 
koliki je nivo ulja u RD :sta:
maschio je u pitanju
nemam pojma do koje mjere se sipa pošto nema nikakvog mjerača , nabavio sam ulje REDUKTOL220 :D

mislim nasuti do jedne trećine zupčanika , ima li neko tačnu informaciju
 
Takav problem imam na roto kosačici.Odvrnem čep i pogledam unutra i ulje je do polovine zupčanika a pošto trenutno ne curi i ne gubi ulje ja to ne diram samo teram tako. :sta:
 
Savoris
Ja cu se raspitam pa cu ti reci.


buro
Ja mislim da je dobra po cim je nova.
 
Evo stigla RD :

k2lszt.jpg


1410a5k.jpg


2vxnb6q.jpg


2w3b8sx.jpg
 
Auuuuuuuuu paorpaor konačno slike.Pa vredelo je čekati do uveče da se ovo vidi.Ovako lepo izgleda samo će morati malo da pričeka da ja to vidim uživo, a dotle da je uspešno koristite. :ppozdrav:
 
@Ej paore,kad ce da padne :ppozdrav: za drljacu? Juce i danas si se izvukao a sutra neces!!! sad neces ni izlaziti iz traktora. Prava stvar!!!
 
Tacno godinu dana sam cekao da mi garazista spusti cenu da bi bila povoljna cena za nase trziste. A birao sam je kao za mene, jer ja uvek polazim od stavke :ako ne uspem da je prodam onda ce ostati za mene.
Zao mi je sto ja nisam bio kuci da te upoznam , nadam se da ce mo se videti drugom prilikom i :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh