Romanovske ovce

kolega, ovan je EKSTRA. deluje mocno. svaka cast

---------- Poruka napisana u 18:38 ---------- Prethodna poruka je at 18:33 ----------
srednja je u cetvrtoj godini i vec je tri puta dala cetvorke, videcemo za 20 dana kako ce biti.
a ove dve sa strane su njene cerke koje su se prvi put ojagnjile u Maju ove godine, obadve su po troje, ali je od desne jedno jagnje uginulo. i one ce se do Bozica ojagnjiti, nadam se da ce biti sve ok.


evo nekoliko novih slicica od danas. Dame su bile u setnji po suncu, a momci su se igrali
psokz.jpg
:osmeh:
 
Poslednja izmena:
ne moraju svi al se trudim da najbolji dodju kod mene:),a posto imam vec jednu njenu cerku da joj dobavim jos i sestru da ne bude tuzna:)
 
5lz135.jpg


---------- Poruka napisana u 19:22 ---------- Prethodna poruka je at 19:15 ----------

qqs7qf.jpg


---------- Poruka napisana u 19:28 ---------- Prethodna poruka je at 19:22 ----------

4gho9h.jpg


i momci su se danas izigrali..............

---------- Poruka napisana u 19:35 ---------- Prethodna poruka je at 19:28 ----------

x5eb10.jpg


i gospodin se danas mazio sa Suncem
 
Postovani kolega ovan je star skoro cetiri god. Genetika je MikiceMilojkovica kod mene je od 2meseca.Sada se nalazi u r.Srpskoj. Hteo bih da se zahvalim S. NJegicu za sve sto je uradio za ovcarstvo na ovim prostorima. Mislim da delim misljenja celog Foruma da je kolega Slavisa uradio vise od svih u ministarastvu poljoprivrede, naucnika koji su po expertizama ovcari .
Ja bih uzeo sebi slobodu da predlozim da Forum stvori fond za vestacko osemenjavanje ovaca (laporoskopija) ciji bi korisnik bio S.NJegic jer verujem da bi on najefikasnije taj fond iskoristio da u Srbiju uvede najbolju svetsku genetiku .

---------- Poruka napisana u 11:33 ---------- Prethodna poruka je at 10:12 ----------

Postovani kolega Berke generalije su nesto nize na stranici.
 
Hajde romanovci kupujem zensku jagnjad, divske ..... moji zwarblis ovnovi koji su vec u srb prosto ih prizeljkuju :) Nadam se da ce biti do mart april barem 10 ako ne 20 zenskih na prodaju u srb ako ne snacicemo se i drugacije :)
 
Врло могуће, црни а још лиса преко лица.... то Боки мајсторе, лично сам мислио да нећеш успети али ми је драго да сам погрешио...
 
Nazad
Vrh