Rolo balirka.

Ja moju prodao za 2050e
slike.php
[/URL][/IMG]


Ova prodana za 6600e, bukvalno bila nova.. http://www.olx.ba/artikal/24026827/rolo-presa-gallignani/
 
Toliko je prije par dana trazio, kaze ne bih ispod 13000 dan, neka dva covjeka bila, danas prosao vidim nema je, zato sam mislio da je ne bih dao ispod.. Posten je covjek, i jak, ima oko 50 radnika... Bile su dvije rotodrljace rashodovane, danas ja skrenuo, prodane, pa vidim da nema ni prese...
 
Nisi pogrijesio, presa je bukvalno nova... Inace da je 120 bila bih u mome vlasnistvu, ovako nisam bio zainteresovan za nju.. Cek, jesi kupio i te dvije rotodrljace? Trebao si se javiti, ja sam 10km od njega..
 
Bile su u cetvrtak dvije rasklopljene, tamo gdje je ono pokrivno, trazio 1000e za njih dvije.. Za vikend nisam bio tu, imao neku svadbu u Slo, danas vidim nema ni prese i rotodrljaca..
 
Moze li mi neko reci kakva je Welgerova rolobalirka RP 150(kaisara), kakva su vasa iskustva sa njom i da li bi 558 mogao da radi sa njom?
 
dali ima neko iskustva sa rolo presom galigani 9100.c na kajseve , lepo izgleda na oko ali neznam kako su se pokazale u radu .
 
Prelistao sam temu na brzinu, koliko bi trebalo novca odvojiti za presu koju bi mogao imt 539 da vuče? Nema radne snage pa se mora nešto menjati...
 
Nazad
Vrh