Rolo balirka.

picture-086.jpg
Evo i ja da se pohvalim kupljena danas. Kazite mi sta mislite o ovoj presi ? vezuje mrezica i kanap...
picture-084.jpg
 
Taman sam ti "popravio" link na predhodnoj strani:osmeh:Izgleda odlično,Dal su valjci ili,,, koliko košta?
 
Bila je 5300e,ali je spustio na 5000 i doterao mi kući uzeta je kod Bojana u obrezu.E sada posto ja nisam expert da li sam pogresio i sta imate da mi kazete za ovu presu.? Sistem je letva lanac...
 
Samo vise da ne teglim sa malim balama i ne mucim prijatelje,ne moze vise da se izdrzi nositi. Na oko je ok,ali videćemo u radu sta kaze izbacicu slike ako budem stigao da radim kukuruzovinu.:osmeh:
 
Odlična presa izuzetno lagana za pogon i ako je iole u dobrom stanju veoma pouzdana.nek je sretna kupovina i da dugo radi a što se tiče leđa preporodićeš se
 
E super malo mi je lakse samo da naucim kako pustiti u pogon,moze li istovremeno da vezuje u kanap i mrezu?
Inace cu je kaciti za torpeda 6206c.

- - - - - - - - - -

Mica, kako ti se svidjaju oni Dajcevi kod njega? Cestitam na presi... Dobre masine ima..
Extra su,zategnuti su maximalno.Meni bi odgovarao neki od 80ks tipa massey,ali sada to nije u planu da se kupuje. Jesi li kupio onaj manji? Rece Bojan da je ga prodao. Samo svidja mi se on kao covek nije prevarant sigurno.
 
U planu za sledecu godinu mi je nabavka roloprese. Imam IMT 558 pa me interesuje da li bih mogao rolopresu pogoniti sa njim?
 
,moze li istovremeno da vezuje u kanap i mrezu?
.

Nemoze istovremeno,ili kanap ili mrezu vezuje.......Jako dobra presa,moze IMT 539 da je tera,jedina mana po meni joj je mali pikap

- - - - - - - - - -

U planu za sledecu godinu mi je nabavka roloprese. Imam IMT 558 pa me interesuje da li bih mogao rolopresu pogoniti sa njim?

Mozes ovakav KRONE KR ili neku Italijanku na letvu lanac..............
 
Nemoze istovremeno,ili kanap ili mrezu vezuje.......Jako dobra presa,moze IMT 539 da je tera,jedina mana po meni joj je mali pikap

- - - - - - - - - -



Mozes ovakav KRONE KR ili neku Italijanku na letvu lanac..............

E sada mi je malo lakse,znaci nisam pogresio? Ako znas nesto vise o njoj moras mi pojasniti samo me zanima uvlacenje mreze za rad. I ima li gde kakav reduktor da proverim ulje i tako nesto,unapred zahvalan.
 
Pitanjce, recimo na 539 se odradi redukcija brzine kardanskog vratila za 50% :osmeh:(dva lancanika spolja itd...), da li bi tako mogao da tera rolo presu, koju moze 558? malo da se sporije ide, ali da ide...
 
Drugo pitanje :osmeh:, jel moze za ~3000e da se uzme rolo presa koju moze da tera 539? nesto kalkulisem da prodam prikolicu za bale i sadasnju presu, gde li bi se nasao...
 
Nazad
Vrh