Rezervni delovi za kombajne

Termicki obradjen celik se ne prodaje vec se termicka obrada radi posle mašinske,celik u kvalítetu 1531 je celik za poboljšanje,verovatno si mislio na firmu'SIM'.
Mislím da je najpametnije da odnese kod nekog strugara da to sve odradi.u ZR bi preporucio firmu'GLODAČ' Tel ij je 023-524-111
To je ta firma a meni su rekli da je to za osovinska opterecenja i od toga materijala smo napravili osovinu za tarup!:ppozdrav:
 
Problem je sto ni u jednoj firmi ne mozes da kupis kvalitetan materijal.recimo kupim 2 sipke 1531 a posle 2 nedelje isti u istoj firmi,samo cena je ista,drugacije se obradjuje,drugacija strugotina,a isti rezim obrade.
 
Za kombajn Zmaj 132 polovno, povoljna cena gde ima u Srbiji da se kupi hladnjak i ventilator hladnjaka ili novi delovi povoljno.
 
potreban mi je osovina bitera za klas konzul

u masinskoj radionici sam napravio novu osovinu , termicki obradjenu, sa sredjivanjem varijatora za 8000din, polovnu sam nasao za 300e , a za novu sam zvao uvoznika za klas i nije se javio za cenu , mozda je i nema...

nadam se da je kvalitet priblizno dobar staroj i da nece biti problema, danas krecem sa montazom.
 
Današnje isporuka delova od kojih ću neka i ja morati montirati:
img0001.jpg
img0002.jpg
img0003.jpg
img0004.jpg
 
Jel moze neko da mi provjeri ima li i kolko kosta kod vas u srbiji remenje varijatorsko sa mjerama

45/20x2644Li ili isti remen sa vanjskomm mjerom 45/20x2800 La
i remen
45/20x3740La
stvarno sam u problemu dje god sam po bosni zvao i trazio nema.,
 
Trebalo bi da su mnogo bolji.Ja moram reci da sam opasno razocaran u kvalitet delova koje proizvodi za kombajne Agroprofil Ada.
 
oni su nekada radili za SKF i njih su teli da kupe bez obzira na cenu ali nasi nisu imali interesa da bilo sta radi u ovoj zemlji, sa tim sto kada naprave dodje svedjanin i proverava svaki lezaj posebno koji otpadnu ti idu na nase trziste a oni koji su ok njih nosi.
 
drugari potrebna mi je pomoc oko stelujuceg sita za rad u kukuruzu, hocu da narucem da mi naprave za klas konzula, ali sad gledam neke slike i vidim da tu ima razlicitih varijanti , pa ako neko moze da mi objasni razliku izmedju ova tri i koja su se po vama najbolje pokazala

1.
1_zps72758ae7.jpg


2.
2_zps9f7e1c09.jpg


3.
3_zpseaf6a3fd.jpg
 
Sta ce ti stelujuca sita za kukuruz ?
Gotovo na svim kombajnima su sita za kukuruz sa ne promeljivim otvorom to jest be steluju se. U kukuruzu nema primesa ako se kombajn namesti kako treba.
 
nasao sam samo ova stelujuca sita.. ne uspevam da nadjem neki broj ko pravi fiksna sita za kukuruz , ako imate nekog javite

- - - - - - - - - -

imam broj od agrometal mol , sutra treba da ih okrenem da vidim da li prave
 
Ako imaš staro sito naručiš rupirasti lim u Metal alu inox i rešiš sam problem. Ako nemaš naručiš i materijal za ram.
 
Nazad
Vrh