Rezervni delovi za kombajne

E super,znaš i sam kakav treba,uzeo bih 1m2


Ne znam ja kakav vama treba... Lepo ti kazes od koliko milmetra hoces i ja takav kupim pa ti posaljem.
Video sam i sad u rumi na vasaru covek donosi gotove, msm nema da se sece odma za montirati. Mislim da je rekao 60 din za komad.
 
Eto vidis! I onda ja kupim i posaljem a tebi ne odgovara. Lepo kad si u Pancevu javis se pa se nadjemo i kupis koji ti odgovara.
 
Filc
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 
Gdje ima djelova za duru dakovic?

Trebam plastike od prstiju na vitlu i remen 25x2540, i ako ima za rezervu da uzmem plosnati 80x2000
 
Djelovi za ĐĐ, agro-modus Đakovo, machine trade ima nesta isto Đakovo, Dakić Vinkovci (slak komerc), Santini Vinkovci, Orkan Županja :ppozdrav:
 
uzeo u machine trade, plastike za vitlo i jedan zubac

remen 25x2540 sam jedva nabavio, u osijeku u TC bio samo jedan, i to nov, jako nov, još se prsti lijepe za njega, a to nije dobro.....i sada kao da ga malo osjetim, remen treba malo odstajati, nevalja kada je nov......a na njemu nema ni naziva firme, ništa......valjda će izdržati ovu godinu.....
 
Aha...Nisam znao,a sve sam ih otvarao ovih dana,neke menjao,neke dopunjavao mascu.Dobro da znam za sledecu sezonu.
 
Jel zna možda neko gde ima da se kupi ovakav senzor nov ili polovan. A možda ima neko na kombajnu pa niju mu u planu da sredi pa bi ga prodao. Evo slike kako izgleda
20062015125.jpg
 
Nazad
Vrh