Renault

Da li neko ima renoa oko 90-og godista sa power shift mjenjacom? Kako su se generalno pokazali? Vidim da je dosta cudno izvedeno:
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko neke informacije i jel zna u kakvom je stanju Renault ares 836 Sto stoji na oglasima okolina Krusevca? Jel išao neko da ga gleda mozda?
 
Od kad on stoji u oglase ...kad sam ga pitao preko telefona da mu platim za gorivo i jos 2 puta toliko, da se masina proba u nekoj njivi,da se zagreje dobro sva ulja, dobio sam odgovor kako oni kao nemaju masinu adekvantnu za njega,nema od koga ni da pozajmi itd itd,ni ne secam se tacno,mislim da ima preko godinu dana kako sam zvao.Ne mozes ti videti njegovo ,tu i tamo,realno stanje bez dobrog zagrevanja u njivi pod konstantnim opterecenjem,to po ulici i selu malo da se provoza je nista i ne dolazi u obzir ako bih ja kupovao traktor taj ili bilo koji drugi.
Isto kao onaj 826 od Jugokomercije,ono je 3+ godina u oglasima ,jako lepo deluje spolja,kabina vec unutra lose,a realno mehanicko stanje ko zna ....
Koliko sad trazi za taj Renault 836 kod krusevca ?.
 
To je onaj iz Kaonika.Pa taj kraj je bar malo jaci sa masinama ima tamo preprodavaca nekoliko.Siljagovac isto.

Ta da nema masinu da uzme od nekog laze 100%.
 
Ili po kataloškom broju ,naručiš u Mikron Sirig donaldson filter.Po kućištu ,izgleda kao kod MF,žičani filter.
 
Potrebna pomoć.
Naime pojavio mi se problem na traktoru, podigao je poluge do kraja i nece da spusti.
Sve je radilo normalno skinuo sam altelnator odneo na remont i kada sam ga namontirao i podigao poluge više hidraulik ne reaguje(ne znam dali uopšte ima veze što je skidan altelnator al' ajde da navedem)
U pitanju je 133.54
https://youtube.com/shorts/DOCdXXKT1U4?feature=share
 
Poslednja izmena:
Od kad on stoji u oglase ...kad sam ga pitao preko telefona da mu platim za gorivo i jos 2 puta toliko, da se masina proba u nekoj njivi,da se zagreje dobro sva ulja, dobio sam odgovor kako oni kao nemaju masinu adekvantnu za njega,nema od koga ni da pozajmi itd itd,ni ne secam se tacno,mislim da ima preko godinu dana kako sam zvao.Ne mozes ti videti njegovo ,tu i tamo,realno stanje bez dobrog zagrevanja u njivi pod konstantnim opterecenjem,to po ulici i selu malo da se provoza je nista i ne dolazi u obzir ako bih ja kupovao traktor taj ili bilo koji drugi.
Isto kao onaj 826 od Jugokomercije,ono je 3+ godina u oglasima ,jako lepo deluje spolja,kabina vec unutra lose,a realno mehanicko stanje ko zna ....
Koliko sad trazi za taj Renault 836 kod krusevca ?.
Kod vecine trgovaca nema probe u njivi...probas u dvoristu ili na ulici kao auto i to je kao to...
 
Nazad
Vrh