Regulatori rasta - pšenica, ječam

Cerone je etefon dobro poznata aktivna materija za bilo kog povrtara jos iz 80ih i on moze da se mesa sa cime god hoces. To je obican hormon koji biljka inace poseduje samo u koncentrovanoj dozi. Cycocel je we create chemistry i stoga treba se pridrzavati upustva da ide sam.
U uputstvu ne pise da mora sam,a ni to da moze na jecam i na tritikal a cak moze i na ovas.Kolega Pankin je poslao link da kod njih moze

- - - - - - - - - -

http://www.agro.basf.hr/agroportal/...onproduct_catalogue/product_details_1407.html
 
hvala vam,znam da ide 2-3 l po ha Cycocela,a koliko sipati vode?prskalica mi je 440 l
 
Ne ide preko 2l/ha. Kristal procitao sam i kome sad verovati? Jedni kazu jedno, jedni drugo...
 
Mi smo ipak oprskali sa Cicolinom:haha: sa Falkonom i Metmarkom +okvasivac. Ostavio sam oko 2m sirine za kontrolu.
 
ba614df0a111042f95898b56175ec984.jpg

Kolege jel ovde kasno za regulator rasta? U petak prskam prvu turu pa da li da stavljam regulator?
Sorta Pobeda

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
 
Cicocel po upustvu i preporukama agronoma moze da se mesa sa herbicidom i fungicidom kai i sa okvasivacima. Imam basf brosuru koja to preporucuje za prskanje u prvom tretmanu od faze bokorenja do 2 kolenceta. Ja sam ga radio posebno jer nije bilo vreme za herbicide i fungicide ali sam stavljao inskticid.
 
Da li bih mogao da koristim regulator rasta za jesenju zob ? Sejem je već nekoliko godina i skoro svake polegne, pogotovo ako se nađubri malo više .
 
Nazad
Vrh