Regresi vezani za penzijsko osiguranje

Pozdrav svim clanovima na forumu :cao: . Kada sam hteo da platim ove godine PIO a nisam nikad do sada placao ja sam mislio da treba da se izmiri samo predhodna godina da bi ove godine imao pravo na subvenciju oni u upravi mi kazase da moram da izmirim celukupan dug od pocetka upisa od koliko se ja secam blizu 4000 eura kada sam to cuo pa ja kad bi njima dao te pare u kesu morao bi da budem lud , ja tolike pare ne mislim nikad da dam pa posle da cekam dali ce da bude ili nece suvencija hvali ti samo da nemas jedan dokument i gubis pravo na suvenciju .
Ono sto su pricali na televiziji da se samo izmiri predhodna godina i imas suvenciju je cista laz bez izmirenja celogutnog duga nema subvencije .
 
Zoran0230 je napisao(la):
Ja mislim da ne treba ceo dug da se izmiri ali ti on svakako ostaje
I ja sam tako mislio ali kad sam otiso oni mi kazu da treba i kazu jos ako np. uplatim neku sumu novca ona direkno odlazi za dug a ne za izmirenje obaveze za predhodnu godinu i ja sta cu digo ruke od svega toga .
Opet cu da idem da pitam ali tako su mi rekli prvo ide za dug.
 
Šumare,nisu oni prosti-od toga što ti platiš ćeš dobiti subvencije.Ja bi trebao da platim onda od 2004-e.Malo njih je ostvarilo to pravo i od toga što je ostvarilo malo je pravih poljoprivrednika.
 
Nazad
Vrh