Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Јели неко регистровао трактор после нове године, је ли ступила на снагу измена закона и шта сад траже за регистрацију?
 
Јели неко регистровао трактор после нове године, је ли ступила на снагу измена закона и шта сад траже за регистрацију?
Mene ovo isto zanima,ali niko se ne oglašava :riba:
 
Ja sutra idem da registrujem Vladimirca T-25, "81 godište, 22,5 kw. Treba stara saobraćajna,stara polisa i LK.Teh.pregled,nove tablice,nova saobraćajna i polisa osiguranja + usluga agencije...9 500 dinara.
 
Nemora da se menja tablica jedino ako se radi prepis(prevod ,menjanje vlasnika) onda se menjaju tablice.Ja preključe odradio tehnički na traktoru i prikolici i obavezno osiguranje platio sve 5800 dinara.Tehnički važi godinu dana.
 
a kakvu tablicu imas?ako je nova onda je ok,ako je stara mora da se menja,bar ja tako mislim,tj.svi koji nisu registrovali po novom zakonu a imaju stare(trajne)tablice morace da registruju i uzmu nove tablice,a oni koji vec imaju nove tablice a ove godine im istice registracija ne moraju da menjaju tablice,vec samo tehnicki i osiguranje i ostaje im trajna registracija!
 
I meni su na tehničkom rekli za mogućnost zadržavanja starih tablica, ali nisam hteo.Za par meseci će se neko setiti da ipak mora nove.
Tehnički,osiguranje,nove tablice,nova saobraćajna,nalepnica i još par taksi 8 555.00 dinara.
 
daj napisi za kakav traktor ili koliko kw snage da znamo sta nas ceka!::novac:: (8550 Din)
 
I meni su na tehničkom rekli za mogućnost zadržavanja starih tablica, ali nisam hteo.Za par meseci će se neko setiti da ipak mora nove.
Tehnički,osiguranje,nove tablice,nova saobraćajna,nalepnica i još par taksi 8 555.00 dinara.

Ako je trajna registarcija,sta ce onda nalepnica,kada znamo sta na njoj pise i da vazi samo godinu dana...Izgleda da su nastampali tog s...a podosta dok je vazio stari zakon,pa to treba neko sad da plati...:zli:
 
a kakvu tablicu imas?ako je nova onda je ok,ako je stara mora da se menja,bar ja tako mislim,tj.svi koji nisu registrovali po novom zakonu a imaju stare(trajne)tablice morace da registruju i uzmu nove tablice,a oni koji vec imaju nove tablice a ove godine im istice registracija ne moraju da menjaju tablice,vec samo tehnicki i osiguranje i ostaje im trajna registracija!

Ja imam stare tablice i nisam ih menjao samo tehnički i osiguranje.Prošle nedelje u emisiji znanje na poklon gostovo ministar Dačić i dao izjavu da registracija ostaje po starom jedina novina je obavezno osiguranje i da će se založiti da i ta stavka nebude skupa pošto to nije u nadležnosti policije.
 
jel slusao neko ministra kad je pricao na tv-u da ce opet biti registracija masina starijih do 15 godina koje nemaju papire uz pomoc dva svedoka ,kao sto je bilo nekad.???
 
Nazad
Vrh