Refakcija za naftu

Sad sam čitao u drugoj temi...
Drugar od ove godine plaća PIO i pri predaji dokumenata dao je i potvrdu,
ja plaćam od 2005 i nisu mi je tražili tako da su verovatno njegov predmet pre obradili dok moj treba da provere da li sam uplatio.... :sta:
ko će ih znati :zli:
 
Koliko sam upoznat i u mojo opštini je počela isplata subvencija.
 
Ima li negde da je u nekoj uredbi upisano šta tačno treba predati za refakciju nafte?Trebaju li samo fiskalni ili i gotovinski na ime?
 
Za refakciju samo fiskalni iz 2010 sa upisanim brojem gazdinstva pozadi i pecatom od benzinske pumpe, za subvenciju gotovinski sa upisanim brojem gazdinstva i dvostrana fotokopija fiskalnog
 
Duki je napisao(la):
Za refakciju samo fiskalni iz 2010 sa upisanim brojem gazdinstva pozadi i pecatom od benzinske pumpe, za subvenciju gotovinski sa upisanim brojem gazdinstva i dvostrana fotokopija fiskalnog
Kako gde, povodom toga ja sam se pre neki dan prepirao a umalo posvađao sa radnikom u trezoru. Kod nas je obavezan gotovinski, računi od 2010 a od 27februara sa gotovinskim. :udri: :udri:
 
Podneo sam zahtev za refakciju 6 maja,para nema,ispalo da banka nije javila ministarstvu da sam isplatio kratkorocni kredit ,danas sam trckarao da to sredim ko ima slican problem neka proveri
 
Rudolf je napisao(la):
Podneo sam zahtev za refakciju 6 maja,para nema,ispalo da banka nije javila ministarstvu da sam isplatio kratkorocni kredit ,danas sam trckarao da to sredim ko ima slican problem neka proveri

Ja sam prosle godine imala isti problem. Morate proveravati svaki dan da li je banka to odradila. Toliko su neodgovorni. Svakoga dana sam morala da zovem banku, da proverim.Sve to je trajalo oko 15 dana .
 
Ajoj Zorane pa Ti nista ne citas sve ovo vreme,vrati sve od otvaranja teme :cao:
 
author=Zoran Kostović link=topic=2032.msg146164#msg146164 date=1274351928]
Upravo sam pročitao, sutra podnosim zahtev. Kod nas to niko i ne traži jer se radi o malim iznosima. Hvala! :ppozdrav:
[/quote]

30,40din x 60l = 1824,00 din po hektaru, ako imas 10 hato ti je 18.240,00din, a to nije bas za oprastanje ili poklanjanje :cao:
 
Nazad
Vrh