Razrivač (Gruber)

A cekaj sta tebe interesuje sta cu ja sa svojim masinama.
Mogu ih sve ostavljati u oglase. Moje masine, moja stvar.
Pitao sam o tom gruberu, zato sto nisam znao da li ce gusiti i kako ce raditi. Posto kod nas nema grubera.
Lako je tebi da se je raspitujes, kad u okolini imas kolega koliko hoces, pa pitas jednog, drugog.
A kod mene nisu znali sta je gruber, dok ja nisam kupio.
 
Poslednja izmena:
pa zato ste ga i kupili,da se selo cudi,hahahah sala kolega ali nazalost i kompleks koji je uveliko izrazen na balkanu svesto se rad,radi,kupuje,privređuje,radi se da bi se komsiluk impresionirao,tj da bi mu se zavidilo na tome,zalosno ali istinito
 
I ja razmišljam da zamolim nekog od ovih forumaša sa traktorom od 200+ ks da dođu do moje kuće,nek puknu svi ovi što sede pred dućanom i komentarišu.Bilo bi" odakle ovom tolike pare,mora da se nakrao".
 
Bas tako ACA,kad samja kupio traktor,bil se sjedaljke po selu i na tim sjedaljkama primarna tema je bila odkud njima pare,pa nek oni ustanu svako jutro u 5 i vrate se kuci u 9 navece,pa neka kao moj otac godisnji odmor iskoriste tako sto umjesto da ode na more ili negdje u prirodu radi krovne konstrukcije i kojekakve gradjevinske radove i jos niz dodatnih aktivnosti,pa uzme 2 dana slobodnog pa sastavi sa vikendom da bi se odradila neka garaza ili neki krov,pa usluzno krciti takvima sto pricaju njive koje su zarasle po 3m sastrane u ziivuc,a sve se fino naplacuje a takvi placaju,i cude se odkud njima pare a ja nemam,neka nemaju i dabogd nikad i ne imali
 
Satex 2.5m i cepaj,em ti jeftiniji... consum mislis na vogel gruber ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa bas Consum,on je mozda kopirao vogel. Tu je negde sa cenom,kao satex.

- - - - - - - - - -

Koliko na sat ti mozes da vuces na strnjiste
 
Da li neko zna gde ima da se kupe radni organi kao na hudjikovom gruberu osim kod hudjika? Cije on radne organe koristi?
 
Drustvo jel iko vukao gruber malim 539, i koliki bi gruber mogao da vuce posadio sam vocnjak pa bi nesto da pravim da malo zezam korov i da razbijam djon od freziranja
 
Zvacu u ponedeljak i njih i tehnosistem.
Nego nisam do sada ovako nesto vidjao, pa reko da li ima negde?
 
reko bih da oni imaju jer kada smo mi uzimali neka radna tela za podrivac samo smo kod njih nasli org isti i video sam da skoro sve imaju i to kvalitetno
 
Drustvo jel iko vukao gruber malim 539, i koliki bi gruber mogao da vuce posadio sam vocnjak pa bi nesto da pravim da malo zezam korov i da razbijam djon od freziranja
Mi smo za voće uzeli IMTov sa 9 radnih tela, namenjen je baš za voćarstvo i sa njim radi 533. Najbolje je da pogledaš u temi voćarstvo, ima dosta pisano o tome što tebi treba.
 
Koja je cena satex grubera od 2,5m? I kako su se pokazali? Vidim da ima samo 2 reda radnih organa, ostali su svi skoro sa 3 reda(lemken, horsh)..
 
Nazad
Vrh