Razrivač (Gruber)

Kukuruziste uradjeno 2x kratkom tanjiracom i nocas sa gruberom na 20 cm.

Zf4kkTr.jpg
 
Odlicno uradjeno i solidno unisteni zetveni ostaci, ipak nesto je ostalo pa bi pitao da li su u dovoljnoj kolicini da gusi drljacu prilikom spremanja na prolece, ili nece sigurno?!
 
Do proleca ce to jos bolje izgledati,nema sanse da gusi drljacu.Ja bih pitao ,zbog cega samo 20 cm ?,za suncokret ?,jel ide gruber dublje ako ce ici na njivi kukuruz ?.
 
Odlicno uradjeno i solidno unisteni zetveni ostaci, ipak nesto je ostalo pa bi pitao da li su u dovoljnoj kolicini da gusi drljacu prilikom spremanja na prolece, ili nece sigurno?!

Za drljacu neznam ali setvospremac nece da gusi sigurno.

Do proleca ce to jos bolje izgledati,nema sanse da gusi drljacu.Ja bih pitao ,zbog cega samo 20 cm ?,za suncokret ?,jel ide gruber dublje ako ce ici na njivi kukuruz ?.

Previse je suva zemlja i ako se ide dublje izvaljuje ogromne komade. Za sve kulture radim na tu dubinu.

Jedna slika iz trece smene:

kfOyLWK.jpg


I video:

 
Poslednja izmena:
Letos kad sam radio strnjišta gde je bio veći sirak tu je znalo da bude malko problema. Inače ovako ide dobro....

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ako neko ima zelju da testira svoj traktor ili kvalitet prikljucne masine ( plug, gruber, podrivac ) moze da navrati na probu. Inace je to strnjiste koje je letos tanjirano.

Brzina manja od 4 km/h i izbacuje iz zemlje gruber koji je tezak skoro 2.5 tone, a traktor od 8.5+ tona proklizava sa ukljucenom prednjom vucom i blokadom.

Ko ima mogucnost neka podesi kvalitet na sto veci da se bolje vidi video.


Jel ima potrebe za organe u 3 reda ili je dovoljno u 2?

Obavezno u 3 reda.
 
Зашто тераш кад је ово живо мучење, остави га урадићеш кад буду нормалнији услови
 
Nazad
Vrh