Rasipači mineralnog đubriva

Odg: Rasipači veštačkog đubriva

koji to traktor ima 1500obrtaja kardana,ili više:haha:? :nono:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ja moj teram na 1000kardana torpedom na 1400motora,to je tih nekih 540na kardanu,i ako nije fertilov,milina gledati kako baca na 28m
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Mindjusar nasteluj malo bolje to svetlo drugi put jer se ne vide dobro posteri , a bas me zanimaju. :ppozdrav:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ranko Cuvrk je napisao(la):
Hvala na odgovoru :ppozdrav:
27y63vr.jpg
Ne mogu da vjerujem da taj komadic plastike stoji 30 e. a nalazi se na tako isturenom mjestu da se lako polomi.
ja sam novu lulu platio 140e! :udri: :udri:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Taj komad plastike ili raspoređivač se lomi prilikom transporta (uvoznici kad pune kamion )ili prilikom skidanja sa kamiona.Kad sam kupovao takav rasturivač bio je polomljen taj deo a nov sam u Rumi platio 20 e.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Video sam isti takav u oglasima pa se upitah da nije tvoj :sta:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Pa što kriješ ako ga prodaješ.Slučajno sam nalateo i nisam znao da je tvoj.Izvini što sam pitao.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

diklofen je napisao(la):
Ja sam kupio nov Megametalov rasipač jesenas i prezadovoljan sam sa njime.Uz malo prakse baca skoro idealno.
pozdrav jeli stvarno megametalov dobar rasipac kako kazes
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Za te pare boljeg nema.Novo je novo, a uz malo održavanja trajaće dugo.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Znam da rasipači sa dva diska ravnomernije raspoređuju ali su i mnogo skuplji.Veoma se lepo može i sa Megametalom raditi,a pogotovo naštelovati potrošnja.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Imam Vicon rasturivac vestackog djubriva danas mu nesto popravljam i pripremam za sezonu.Cale ga steluje napamet a meni to vec ide na zivce treba mu 2-3 lanca da ga tacno podesi i tako svaki put jer nebacamo svuda isto.E sad zanima me ona skala na onom plasticnom navoju sto se steluje ima broj 0 pa 6,8,12,16,18......96
Jel neko zna kako se steluje ciklon tj koliko navoj da otvorim da mi baci naprimer 120,150 ili 200 kg po jutru.Ta skala je verovatno urezana za hektare pretpostavljam.
 
Nazad
Vrh