Rabe plugovi

Konacno neko da odgovori.Hvala kolega Bubu.Dugujem pice kad se nadjemo na tudjoj slavi:ppozdrav:
 
Nema ih cak ni ovde!

logo.gif
 
Izvin'te ali ne znam gdje na nosac pretpluznjaka ide ova procjepka ali mi nije jasno zasto tu ne moze ici saraf istog promjera? Ocito je problem naci procjepku u toj dimenziji...
 
Poslednja izmena:
To je onda nešto namensko.Možda može da se naruči kod Ćureta u Pećincima.Pričao mi je da nema šta ne može da poruči iz Nemačke pa pokušaj i kod njega ako već nisi.
 
Ja nikako ne mogu vidjeti slike s linkova koje si poslao. Zivo me zanima uloga ove procjepke da je to cudo jedno.
 
Ma Grujane ,nek ti strugar napravi pun materijal ,pecnes posle sa strane da ne ispada i gotovo.Ionako ti je za predpluznjake,
 
Bas sam htio i ja predloziti nesto slicno... Posto je dimenzija 21mm, napravi civiju od obicnog zeljeza vece dimenzije dimenzije npr. 22mm s debljom stjenkom, razreze ju uzduz da napravi procjepku, s jedne strane se "zasilji" da lako udje i to bi bilo to... Ko kaze da to MORA biti celicna procjepka tankog zida. Vjerujem da ce i komad obicnog zeljeza debele stjenke odraditi posao...

Ne znam koja je uloga ove procjepke na plugu, nikako mi ne pada na pamet sta on odradjuje. da ju vidim na plugu, vjerujem da bi svatko od nas dao neki konstruktivan savjet posto vidim da je problem naci procjepku u toj dimenziji...
 
Nazad
Vrh