Psenica 2019/2020

Sejao sam 2 godine sofru, prve godine bio je top druge godine podbacaj i hektolitar jako los.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni je toliko bilo zanimljivo da sam se pitao kad vec kraj snimka. Bez problema bih mogao gledati i da je 20 minuta. Naravno, ima nedostataka ali ces ih vremenom ispraviti a tu prvenstveno mislim da obuhvatis sva dešavanja koja se tiču snimka ali bi to i trajalo i zato sam i pomenuo onih 20 minuta. Dakle, malo detaljnije molim.
 
I meni je sofru ove godine bila dobra...prvi put je sejao, ali sam isto cuo da ume da bude bas losa
Ja sam imao Sofru-a u obe varijante, kad je bila dobra godina pored sofrua sam imao solehia naravno solehio odneo pobedu ali i sofru bio skoro isti kao solehio, kad je bila losa godina te 2018 imao i sofrua i graindora hektolitar zali boze ispod 70 i prinos nije bio neki, daleko bolji je bio kod solehia.Ove godine nisam imao Sofrua, ali sam imao Solehia,Gabria,Sobred,Sosthen (nesto malo) i Apac.Za jesen ostavio sam 60% Solehia i Gabria 40%.
 
Meni je toliko bilo zanimljivo da sam se pitao kad vec kraj snimka. Bez problema bih mogao gledati i da je 20 minuta. Naravno, ima nedostataka ali ces ih vremenom ispraviti a tu prvenstveno mislim da obuhvatis sva dešavanja koja se tiču snimka ali bi to i trajalo i zato sam i pomenuo onih 20 minuta. Dakle, malo detaljnije molim.
Hvala Jovo na konstruktivnom komentaru, šta bi ti skratio a šta dodao?
 
Poslednja izmena:
Meni je dobro, znam koliko vremena iziskuje video editing i svaka cast na trudu. Dok sam studirao bio je popularan Sony Vegas i secam se da sat vremena editovanja prodje kao minut.
 
Kojim telefonom/fotoaparatom je sniman video? Snimak je previše drhtav, telefon sa optičkom stabilizacijom bi mnogo popravio generalni utisak videa jer bi snimak bio mnogo stabilniji i tečniji. Možda telefon već podržava optičku stabilizaciju a ona nije uključena. Koji dron je u pitanju? Kvalitet snimka je veoma dobar.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Konkretno ovde fali priprema pred kipovanje: otvaranje stranica i provera klinova. Bez toga ne može a nema ga na snimku.
Otvaranje stranica je na 10:44 a što se provere klinova tiče na Pronarkama to ne radim jer ne može da se izvade ili ispadnu klinovi lako, treba cela procedura. Kad kipujem zmajevke proveravam klinove.
Klip je od polovine malo drhtav jer mi se ispraznila baterija na kameri i dronu pa je snimao mali Sava. Što se montaže i editovanja tiče, naučio sam to da odradim da izgleda kao filmska montaža ali sam dobio savet od ovih sa yutjuba da to ne radim.
 
Hvala svima i na podrsci i sugestijama...Na jutjub komentarima se pojavili veci ludaci nego na fejsu, morao sam jednog da blokiram, kaze da sam silose izgradio na krvi i kostima dece siromasnih seljaka...Ladno ludak misli da su silosi moji. Jedan mi se javio da mu pomognem oko iseljenja ili njega ili dusevne bolnice od koje ga samo zid deli...Nabrljao covek skroz, tuzi se sa drzavom...
 
Poslušaj saru Jo, ona ne čita komentare... 😀
Šalu na stranu, pošto i sam ostavim komentar na tvom kanalu, pročitam i šta drugi pišu, i baš sam hteo da te pitam odakle ti toliko živaca.. Majko moja al ima svakakvog cveća u božijoj bašti..
 
Ja samo ne znam ko slusa Saru Jo. Iritantna likusa koja je umislila da je Beyonce. A Radoslav odgovara i ujutru u 8 i uvece u ponoc. Odakle mu energija stvarno. Mada gledam vecina komentara su ok, ali uvek ima 5% budala.
 
Video je solidan ali mi je i pomalo "deciji'
neki detalji vezano za prikolice se ponavljaju vise puta a to bi trebalo biti za vecinu ljudi koji rade transport podrazumevano
A npr. elektro instalacija nije proveravana sto je jako bitno :)
Uglavnom svaka cast na trudu..... ja nemam nikakav :( pokusavao sam nesto dok vozim kombajn ali lose ispalo mnogo mi ruka podrhtava
 
Ja samo ne znam ko slusa Saru Jo. Iritantna likusa koja je umislila da je Beyonce. A Radoslav odgovara i ujutru u 8 i uvece u ponoc. Odakle mu energija stvarno. Mada gledam vecina komentara su ok, ali uvek ima 5% budala.
Да и ја сам прметио да је баш ажуран и труди се са тим одговорима,за сваку похвалу
 
Nazad
Vrh