Prskalice

Zemljak lepo pitao za agromehaniku a ne za skalameriju koja ima nelepnicu agromehanika,kao drugo mala privreda nisam video da pravi prskalice sa tri rezervoara,kao što je glasilo u pitanju
 
Zemljak lepo pitao za agromehaniku a ne za skalameriju koja ima nelepnicu agromehanika,kao drugo mala privreda nisam video da pravi prskalice sa tri rezervoara,kao što je glasilo u pitanju
To bure sa tri rezervoara iz Italije nabavljaju svi i samo stancuju prskalice.Ako je to sto Zoran kaze cena za pravu Agromehaniku od 600 lit ove nedelje saljem kamion po sve prskalice na placu :ideja:
 
Naši trgovci samo stave pumpu agromehanikinu i to kada objašnjavaju kupcu potenciraju kao da je cela prskalica agromehanikin proizvod što i dovodi do zablude.
 
Juce narucio prskalicu u AgroMetal,sombor.nosena,600l +60l za pranje prskalice +15l za pranje ruku.pumpa 105l.pohromski mesaci u rezervoaru,regulator konstantnog pritiska,podela ventila na 5 sekcija +1 za mesanje.standard dizne TeeJet 11004 V.P.usisni filter za samosnabdevanje,krilo 12m X kopirajuce sa opruzni odbojnikom.+ kardan + usisno crevo 10m sa plutajucom korpom.i da protiv kapajuci mono nosaci dizne. i to sve kosta 2290 E
 
ja sam uzeo agromehanikinu od 800 litara sa tri rezervoara, pumpa 150 litara, tripleks dizne standardne 3, idk 3, i fungicidne 3, hidraulicno otvaranje grana, grane kopirne 12 metara, ispirac ambalaze u situ, kardan, cena oko 5900 e.
 
Video sam u jednom stovarištu u Kraljevu prskalicu od 600l. pokrivenu folijom sa cenom od 925 evra ispisanu flomasterom. Nije me preterano zanimalo jer je za moj traktor preteška, ali mi je bilo malo čudna tako niska cena.
Danas sam video da je moj post napravio zabunu, pa sam pozvao vlasnika stovarišta. Ako je tačno što on kaže, u toj foliji su samo dva rezervoara i noseća konstrukcija, treći, za pranje ruku ,nema. Uspeo je to da iščupa od neke firme u Vojvodini koja mu duguje silne pare. Dobio je i neki nameštaj.
Izvinjavam se zbog svega što sam ne razmišljajući o detaljima napisao.
 
Video sam u jednom stovarištu u Kraljevu prskalicu od 600l. pokrivenu folijom sa cenom od 925 evra ispisanu flomasterom. Nije me preterano zanimalo jer je za moj traktor preteška, ali mi je bilo malo čudna tako niska cena.
Danas sam video da je moj post napravio zabunu, pa sam pozvao vlasnika stovarišta. Ako je tačno što on kaže, u toj foliji su samo dva rezervoara i noseća konstrukcija, treći, za pranje ruku ,nema. Uspeo je to da iščupa od neke firme u Vojvodini koja mu duguje silne pare. Dobio je i neki nameštaj.
Izvinjavam se zbog svega što sam ne razmišljajući o detaljima napisao.
Ma nije to problem,nemoze biti tako nerealno niska cena u odnosu na druga prodajna mesta,samim time smo pretpostavili da je po sredi neka zabuna.U svakom slucaju hvala na proveri.
 
drugari jel moze mala pomoc kupio sam novi regulator pa sad neznam gde dodje crevo od mesaca a gde od grana, posto je drugaciji od starog.
http://upload.slike.com/slike/tJQxD.jpg
 
Juce narucio prskalicu u AgroMetal,sombor.nosena,600l +60l za pranje prskalice +15l za pranje ruku.pumpa 105l.pohromski mesaci u rezervoaru,regulator konstantnog pritiska,podela ventila na 5 sekcija +1 za mesanje.standard dizne TeeJet 11004 V.P.usisni filter za samosnabdevanje,krilo 12m X kopirajuce sa opruzni odbojnikom.+ kardan + usisno crevo 10m sa plutajucom korpom.i da protiv kapajuci mono nosaci dizne. i to sve kosta 2290 E

kod njih pise da je 660l+60l. cije pumpe koriste?
dal neko koristi ove prskalice i kako se pokazale?

meni je prskalica izgorela u pozaru pa sam razmisljao o agromehaniki 660l. jako lepo iskustvo imam sa agromehanikinom prskalicom.
al ova je jeftinija sa vecom opremom, jos ako dobro radi mozda bi i nju kupio:sta:
 
Jel ima taj Agrometal neku prezentaciju na netu, da se vidi šta sve rade, tj. koje sve prskalice imaju u ponudi?
 
jedini problem je bio da je pumpa preblizu traktoru a uzeo sam vecu od predvidjene pa sam morao praviti nove nosace
 
Nazad
Vrh