Prskalice

Ja imam AM od 440 L i baš mislio da bi trebalo posle 8 godina da promenim ulje u njoj.Jel i kod ove isti taj problem sa ispuštanjem ulja ili ima neki šraf odole?
 
Nemoze pumpicom. Jer nema ravno dno. A plus imas i lom. Mora se ocediti pumpa i kraj. Svi ostali nacini nepiju vodu.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Kakvi su to inženjeri kad nisu predvideli jedan šraf da se lepo može ispustiti ulje.To projektuju oni iz kancelarije koji nikad uživo nisu videli i koristili praktično ove mašine i onda naprave takva rešenja da te bog sačuva!
 
A gde bi vi na troklipnoj pumpi stavili cep? A to ulje je cisto dok su membrane dobre. A kad pukne jedna menjaju se sve. I tad se ulje menja.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
A gde bi vi na troklipnoj pumpi stavili cep? A to ulje je cisto dok su membrane dobre. A kad pukne jedna menjaju se sve. I tad se ulje menja.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Skroz si u pravu.Drugo,zašto bi neko menjao ulje?Menja se samo kad pobeli odnosno znači da se pomešalo sa hemijom i to je znak da je crkla membrana,tako da kad menjaš membrane promeniš i ulje.I to možeš staviti koje Ti je pri ruci.Uopšte nije važno.Može i SAE 30 a može i SAE 90.
 
Gde su najpovoljnije nove Agromehanikine prskalice za ozbilje kupce....? :ppozdrav:
Meni kako se cini Best&Co Vrbas :bravo:
 
U utorak 09.08.2016. godine u Sanadu kod Sente ce biti provera ispravnosti prskalica.
 
Poslednja izmena:
Jel bi neko iz Hr. bio ljubazan pa da se raspita koliko kosta 5 el. sekcija sa kontrolama za kabinu? I koliko kosta kompletan elektro razvodnik sa 5 sekcija.
Unapred se zahvaljujem.
Zanima me posto je neko postavljao cenu dodatne opreme, i bilo je jeftinije nego kod nas, i to poprilično.
 
Nazad
Vrh