Prskalice

Pavel 64
Ta tvoja je dosla sa jos dve u mom selu,video sam na kamionu tri!? Cestitam na ponovu...
 
Prskalica ti odlicna,joj kako sam se zajebao sto nisam uzao takvu od 1000lit,moram na leto ovu prodati pa kupiti takvu sa sve hidraulikom...

Ko prodaje dizne za prskalicu,interesuje me lechler IDTA-04?
 
Verovatno je IDKT. Kratka za vetar sa dva mlaza. Ima u Agritechicom-u u zr.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Gde je bolje, hemiju svakako moras da sipas, dal gore ili dole, svejedno, a onu "štrcaljku" (ili kako se vec zove) lako mozes dokupiti za ispiranje.
Dok sa hidraulicnim granama ne moras izlaziti iz kabine
 
Bure za ispiranje flasa i sipanje otrova je odlicna stvar pogotovo ko ima vucenu prskalicu,npr ja imam i probao sam da sipam otrove na otvor od cisterne,mal se nisam ugusio i od tad sipam samo na malo bure,zdravije je a i ne moram da dizem hemiju gore.
 
Prskalica me izasla 6500e za sada sa ovom opremom i delovima za prosirenje 2 x 1.5 metara za psenicu sa pdv.
kukuruz vata 12 m=18 vrsta (3 masine x 6 redi)
Kupovina opreme jos nije zavrsena ceka se (u najavi) promena uredbe za povracaj.
Ako nekupim posudu za mesanje otrova (nekako mi strci za transport i parkirane)
Obavezno kupujem Diznu za ispiranje flasa u situ.
 
Ima ona tri bureta ali nema posudu za sipanje hemije i ispiranje flasa.Dati silne pare za hidraulicna krila a ne dodati 300 eura za tu posudu je po meni glupost.

Diklofen tu glupost sam i ja lupao kad sam kupovao prskalicu bilo mi je mnogo da dam 2000 evra za grane i 300 evra za posudu pa na kraju me ovako izašlo moram da dam 300 evra za posudu za ispiranje iz razloga što prskam kukuruz sa nikosavom koji se vodom i mućkanjem jedva skida sa boce a hidraulične grane kad se seliš od njive do njive su za noge božiji spas,a kad imaš rastinje na kraju ili jedno 6 bandera u 1 parceli bogovska stvar + za njive sa podgnutim lenijama na kraju hidraulično dizanje i spuštanje je zakon da se ne pokidaju grane!!
 
Nazad
Vrh