Prskalice

Pa belo je lepse i kao Euro standard,a istog kvaliteta,ma kenja klasicna otimacina para,do jEvrope ima jos ohooho....
 
Belo bure valjda ima jos jedno malo burence za pranje ruku ili tako nesto. Ja imam obicnu zutu od 440l i 10m granama sa 105l pumpom. Isplatila sebe prve sezone koliko je uradila :ppozdrav:

@vlada015
Ja sam platio 972e prosle godine u ovo doba tu koju spominjes.
 
Ja sam juče bio u Bačkom Jarku u Agrotrade-u da kupim neke delove za prskalicu, i pitam pošto je 600 l kopir grane, tripleks dizne, belo bure :), cena 330 evra. Ono što sam primetio je da je bure mnogo više od 600 litara, tj da sigurno može stati preko 700 litara vode.
 
Ja sam juče bio u Bačkom Jarku u Agrotrade-u da kupim neke delove za prskalicu, i pitam pošto je 600 l kopir grane, tripleks dizne, belo bure :), cena 330 evra. Ono što sam primetio je da je bure mnogo više od 600 litara, tj da sigurno može stati preko 700 litara vode.

Mislis 3300? u manje vise svaku prskalicu od "600l" stane vise vode recimo 660... Agromehanikina bela je skuplja 1000e od zute iste litraze... ima dodataka i poboljasanja ali po meni ne toliko za tu razliku u ceni jer zuta radi posao sasvim zadovoljavajuce...
 
Zamislite oglas. Prodajem prskalicu, belo bure... :) Hahaha odma cena ide gore. Ipak belo bure je u pitanju.

neradi se tu o boji dal je belo ili zuto,vec prskalica koja ima belo bure ima i rezervar za pranje ruku i dodatni rezervar za vodu koja sluzi za ispiranje prskalice,evo jedna koju sam pazario u tvom selu,stara godinu dana i dal je oprskala 5 tura,u glavni stane do cepa 470 lit. u pomocni za ispiranje 70 litara,12 metara grane tripleks dizne.....
2h51gs2.jpg
 
Evo kako kopir radi na mojoj home made verziji kopira.
3.crni zec,1500obrt. motora,po navigaciji 10km/h.
3bara pritisak,109lit vode po kj.
 
@danger Samo da pitam kad njemu nije pricvrljilo? :)
Nadam se da si jeftino pazario, jer takve prodaje se retko nalaze. A njemu uvek fali para.
 
Nazad
Vrh