Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Sve je to da sledeci put ne bude protestaaaa.Stara narodna zavadi pa vladaj.Mi sarani pa se upecali.Tako nam i treba.::samo bes::
 
zaplasivanje i zastrasivanje siromasnog naroda , koji nije smeo da se buni , jaki ce platiti kaznu i nastaviti da se bune.
Treba naci nacin da se kazne i opstine koje nisu protestovale . 1 dan protesta sam organizovao sastanak da podrzimo proteste ( ja sam jos tad smanjio ratarenje i imao sam 9h u registru) nabavio sam sve potrebne brojeve telefona za kontakt sa celnicima i pocnemo organizaciju ........ sve je lepo islo dok na vestima u 22 nisu objavili da su odobrili subvencije za 30h i odma nastupilo rasulo , nisu hteli ni da izadjemo mojim kolima do panceva da vidimo brojno stanje i da proverimo informacije ( citaj dezinformacije) kojje su objavili u medijima .
Konsultovane su i 2 .3 , politicke partije itd i protest ( mirna protesna voznja ) je odrzavana tek posle 5 dana ( meni-mom selu je bila zavetina 4 dana) u kojoj su vise delovali druga udruzenja iz opstina Pozarevac, Kostolac I Veliko Gradiste , BRUKA .
Tajkun nam je razbio udruzenje jos 2010 god al smo pokusali
 
Ma ljudi opet se prepucavate bez veze , ajde ovako skoci ti sa 30 na 150 jutara kada je zakup 270 eura za 57,56 ara ili lancu kod nas, koje koristi imas od toga?razumem u nekim mestima ima mogucnosti ali ljudi nece to da rade .ali zasto se prepirete zbog gluposti?pitanje je sta je drzava smislila da nas zavrne i kako da nas razjedini a upravo to i radi vidi se na primeru svadjanja na velike i male.?nema jos informacije o coveku koji je pretrpeo stetu sa zadnjim staklom?
 
Poslednja izmena:
Pa predlog poljorpivrednog budzeta sam vec negde postavio. A vec sam i pisao o tome da su najveci gubitnici Dulic i Ciric, a sledeci je Petrovic. Ukoliko se u medjuvremenu nisu nesto dozvali pameti, budzet ce biti isti, sto ustvari implicira da je manji.
 
Ljudi nemojte me pogresno svatiti , al treba da vas kazne , kad niste mogli pregazite te policajce i kad vrh organizacije sad sene oglasava nigde .
Ako vas sad kaznene (pravi razlog kaznjavanja vam je sto niste probili barikade nego ste stojali na njima) sledeci put vam mozda policija i nece stati na put

Rale lupetas brate a nemas potrebe. Konkretno u Pancevu na mostu preko Tamisa je bilo pun k...c zandarmerije pod punom ratnom opremom i plus ako bi se to probilo (zgazilo) bilo je 2 ili mozda vise natovarenih slepera koji su bili tu radi blokiranja mosta.
Kazi ti meni sad na kakav nacin bi ti presao dalje da si bio tamo umesto onih ljudi iz Padine i Kovacice koji su bili u prvim redovima i istrajali do zadnjeg dana. (Mi smo bili u pozadini i neznam koliko smo doprineli svemu tome, mozda samo brojcano).
Mozda na mnogim mestima dalje od Beograda moglo bi se probiti ali siguran sam da cim bi se stiglo na vratanca bila bi ista prica kao u Pancevu.
 
Pa zar oni nisu u vlasti? A da, danasnja vlast voli da se ponasa kao rts, kritikuju sami sebe.:haha:
 
A pa znaju i oni koji su igrali odbojke. A znam i ja, jer je i na mene davnih 90-tih bio primenjen isti mehanizam. Samo sto onda nisam shvatao kako ide ta igra.
 
Grunt zna a znate i vi i to dobro.LJudi koji su vodili proteste na mojoj teritoriji su povezani sa jednom strankom koja je u vojvodini na visokom glasu,posle protesta na Dunavu uz ribu tamburase svi zajedno su proslavili uspeh na svom licnom mitingu!
 
Nazad
Vrh