Problemi u radu Poljoinfo foruma

Nisam se odjavljivao nikako,od prvog dana pa sad hocu da idem preko google chrome,ali mi treba lozinka da bi se prijavio,zbog toga ako me razumes!?
 
Dosta sporo mi računar očitava forum, svi ostali sajtovi koje posećujem brzo se očitavaju i nikada mi na ostalim sajtovima Chrome ne izbacuje obaveštenje da je stranica ne dostupna, samo mi se ovde na forumu to pojavljuje.Ispraznio sam keš memoriju jer sam mislio da je to problem sporog očitavanja, ali se ništa nije promenilo.Šta da radim da bi popravio, ubrzao očitavanje foruma?
 
Jesi li probao sa nekim drugim browserom, Mozillom npr? Primijetio sam da u zadnje vrijeme Chrome ne radi baš najbolje, postao je bugovit i posebno pravi probleme sa Youtube.
 
Dosta sporo mi računar očitava forum, svi ostali sajtovi koje posećujem brzo se očitavaju i nikada mi na ostalim sajtovima Chrome ne izbacuje obaveštenje da je stranica ne dostupna, samo mi se ovde na forumu to pojavljuje.Ispraznio sam keš memoriju jer sam mislio da je to problem sporog očitavanja, ali se ništa nije promenilo.Šta da radim da bi popravio, ubrzao očitavanje foruma?

Isti slucaj danas i kod mene
 
Kod mene na chrome Youtube normalno radi ne moram da čekam da očita video, i svi ostali sajtovi brzo rade prođe maksimalno 3 sekunde dok ne očita, dok mi je za forum potrebno od 15-25 sekundi da očita stranicu, još ako ima dosta slika treba mu i preko minute.Nisam probao ništa osim chroma moram prvo instalirati.A ovo mi se dešava već 4 dana, ne bitno u koje se vreme uključim.
 
i kod mene isto nesto brljavi i na chromu i na mozili... ja mislio da nije nesto do mog neta al izgleda da je do servera sajta
 
I kod mene u poslednjih desetak dana,pogotovo u večernjim satima,nikad da otvori stranicu.
 
Ma ne da koči već počinje da me nervira!!! I to pogotovo kada se broj korisnika približi 500, a kad pređe 600 onda mogu da zapalim cigaru dok ne otvori novu stranicu!!!!!
 
Zamolio bih nekog od moderatora ili clanova, da otvori temu o Sudanskoj travi. Koliko sam primetio te teme nema, a nesto sam se ovih dana zainteresovao za nju. Nisam neki strucnjak, pa bih zamolio da to uradi neko ko se bolje razume.
 
Da li su problemi u funkcionisanju rada ovog foruma imalo neke veze sa hakerima o kojim se pise ovih dana pa i o hapsenju hakera iz Panceva
 
Nazad
Vrh