Prikolice

zna li neko koliko cm treba da bude razmak izmedu gibnjeva i one blokade preopterecenja na prikolici zmaj,evo slike

2ynnnlj.jpg
, i zanima me jos dali tu umesto onih gumenih jastuka moze biti zavarena cev i koliko ona treba da bude cm od gibnjeva a da udara o tu cev tek kada se prikolica optereti preko 8t? u pitanju je zmaj 489 a svi giblnjevi su sprengovani
 
Ovako kod mene izgleda guma 8,20/ 20 od dajca, ja sam na njima vozio 4t vjestaka đubriva najteze one to nisu ni osjetile u odnosu na fergu,komsija mi tovario 6m drva na nju gume su nosile bez problema.
 
@ mitar 88

Onda je trazio trktor godinu dana sve moguce tipove i na kraju kupio. Sag ce godinu dana traziti gume.
 
Guma 8,20/ 20 od dajca Koliko imaju reda platna i koliko su duboke rese. Na koliko se bara pumpaju?
 
Bile su u oglasima do pre 3 nedelje na ovom forumu.

E jbga sad, nikad ne gledam oglase tamo, u stvari ne gledam vise nikakve oglase od kako sam kupio traktor...Ajd šta je tu je, naći ću nešto, maloprije sam se čuo sa zetom, kaže da u Gračanici (FBiH) neki likovi drže otpad za kamione i da tamo može svašta da se nadje, pa ću skoknuti tamo kad budem imao vremena.
 
Jel moze tocak od slepera Mercedesa neznam koji, slupan ali su mu tockovi dobri nije jos niko skino za divno cudo ako pasu ima da ih nema.
 
Nazad
Vrh