Prikolice

Ja sam tako odradjivao moje...znaci samo taj jedan vod blokiram i radi,da bi se vratilo na dvokruzni dovoljno je samo da odblokiram crevo i opet radi.
 
Mislim da meni ovde fale samo dva vazdusna filtera,zadnja uticnica i jedno zuto i crveno crevo,hvala puno kolega Sinisa.Kupis nove prikolice i traktor i ne dobijes ni za sta uputstvo za upotrebu i odrzavanje...
 
Требао си купити још једног Руса од 100кс па добијеш документацију и алата можеш са њима на најлон да узмеш који динар:haha:Ставарно не озбиљно ја сам за Махиндру добио филтере,ситан ,алата књигу за упутство и Радионички приручник на цд-у...
 
Olalija, dobiješ ali ne lako... Za 3 papira sam išao 4 puta za NS i to dan za danom. A uputstvo za uporabo sam pokupio nakon par meseci jer: znate trenutno nemamo.
 
Društvo ako neko ima Brandis prikolicu zamolio bih da slika pločicu.
Imam ja brandis od 11 t,al nevidim di su zavukli plocicu.il otpala pa sam naso ovo na internetu valda je to,,
28v7k8y.jpg
 
Zna li neko otprilike koliko bi kostala polovna ruda za zmajevku prikolicu ?,a moze i cena novih ako neko zna.U blizini sam nasao nekoliko polovnih ruda,ali bih voleo da znam kako im se krecu cene,nisam otisao da ih pogledam,ali kolko znam ,nisu krivljene niti varene.
Pre neki dan dok smo vukli djubrivo za psenicu u blatu nakon par cimanja icupali vucno oko ,bilo je vec vareno ,ali je to drzalo godinama,no eto sad je popustilo.Necu da je popravljam vise jer ne zelim da mislim u saobracaju hoce li popustiti ili ne.
 
Zna li neko otprilike koliko bi kostala polovna ruda za zmajevku prikolicu ?,a moze i cena novih ako neko zna.U blizini sam nasao nekoliko polovnih ruda,ali bih voleo da znam kako im se krecu cene,nisam otisao da ih pogledam,ali kolko znam ,nisu krivljene niti varene.
Pre neki dan dok smo vukli djubrivo za psenicu u blatu nakon par cimanja icupali vucno oko ,bilo je vec vareno ,ali je to drzalo godinama,no eto sad je popustilo.Necu da je popravljam vise jer ne zelim da mislim u saobracaju hoce li popustiti ili ne.
Zameni oko nadji novo ili sirovi otkivak pa obradi
Ja sam u firmi navarivao pa obradjivao i narezivao novi navoj još uvek traje

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Novo kovano vučno oko košta 90 evra.Prošle godine sam hteo da zamenim jedno ali je u pitanju bila samo matica koja se oštetila jer je vučno oko bilo labavo a sama matica košta 800 dinara.
 
Nema od toga nista ,meni treba cela ruda.Ova je jednom vec varena oko vucnog oka,sad se sve rascvetalo tu napred kad se iscupalo,ne zelim da se vise krpi ta ruda.Nek se otkine dok idem asfaltom i mogu da ubijem nekoga sa prikolicom,to mi sigurno ne treba.
 
Nismo te razumeli.Mislim da je drugar rekao da je novu rudu bez vučnog oka platio 70-80 evra na vašaru u Rumi kod čokoladnih iz Vajske.
 
Nasao sam one konuse za vazdusnu cev,poklonio mi ih lik gde sam uzeo creva za sistem. Bio sam kod ovih u Prhovu,nemaju to i ne popravljaju tu vrstu cevi,pokusali da mi uvale njihovo crevo 3x skuplje od danas vasarskog.
 
Znaj da u Prhovu drže samo Semperit creva za vazduh sa kojima si miran a po meni nisu skupa jer metar izađe oko 500 dinara.
 
Ok je to Maticu,on je meni trazio za neku jeftiniju varijantu 1000 din po metru,a za neka kvalitetnija 1500 din po metru. Na vasaru sam uzeo 400 din metar.
 
Mi smo pre mesec dana uzeli novu rudu iz Vajske 150 evra komplet sa vučnim okom...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Gde mogu da se kupe kvalitetne spojnice za vazduh,muske i zenske,creva i ostala pneumatika,glavni kocioni itd?
 
Sve je to nazalost bofl, mi smo par komada probali i sve je isto. Mi spojimo muski i zenski i onda crevo fixiramo manilom ili zicom i onda ne curi.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh