Prikolice

Jel mozes skidati te arnjeve u sredini,ako mozda beres kukuruz ?.I kad skupljas ciradu,te kao zaustavne sipke (3 kom),ili kako vec da se izrazim,sto sluzi da ti ne padne taj rol cirade dole,jel to ide kroz ciradu ,srafljeno na stranicu ?.Takodje ,koja je cena cirade,ako si je kupovao :).
 
Аркадије
Два средња арња се скидају по потреби тако да се лева страница може скроз отворити.
Шрафови пролазе кроз сираду.
Цираде сам наручио по мери,заједно са закачаљкама су ме коштале 130€ по приколици.

Бранко
Шупе су окренуте ка истоку,овде код нас са те стране никад не долазе јака невремена.
 
Pozdrav forumaši. Treba mi informacija. Nasao sam da kupim dvoosovinku u dosta dobrom stanju. Ne znam kakve su i dali neko ima iskustva sa takvom prikolicom. Radi se o Viševici 5.5 t.
 
Danas kupljena prikolica Kikinda sa duplim stranicama,limeni patos. Fali jedna daska na zadnjoj stranici,zadnje gume su dobre a prednje su trule,placena 120e. Vise je stajala nego sto je tovarena... Uvek treba jedn za bale i za seme... Msm da nije puno para...
 
Pozdrav forumaši. Treba mi informacija. Nasao sam da kupim dvoosovinku u dosta dobrom stanju. Ne znam kakve su i dali neko ima iskustva sa takvom prikolicom. Radi se o Viševici 5.5 t.

Ja imam takvu prikolicu. Meni se svidja sto je tronstrani kiper. Ja tovarim oko 5,5t psenice. Nosivost joj je 5t, a ne 5,5 barem tako pise na tablici. Ja je vucem za jednoosovinkom. Kod mene je dosada dosta prevezla, nisam primetio neke mane.
Koliko je cene?
 
To je džaba da ne znam kakva da je. Vidim tražiš polovne gume 6.00-16. Zašto ne kupiš nove 7.50-16, to je za nju a i rascepi se malo. Ipak će te nove biti sigurnije a i duže će trajati.
 
20171015_125959.jpg

Kao nekada u zadruzi za radnike:osmeh:
 
Ja imam takvu prikolicu. Meni se svidja sto je tronstrani kiper. Ja tovarim oko 5,5t psenice. Nosivost joj je 5t, a ne 5,5 barem tako pise na tablici. Ja je vucem za jednoosovinkom. Kod mene je dosada dosta prevezla, nisam primetio neke mane.
Koliko je cene?

Stao je covek na 1600 i ni dinar vise da mi spusti. Mada daje mi i 4 nove gume, kupljene pre 6-7 godina ali jos nisu montirane
 
Ako je ti neces uzeti za te pare. Kazi, ja cu je uzeti.
Ako je kiperka naravno.
Ta prikolica po meni mnogo vise vredi.
 
Jeste. Dvostrana kiperka. Sve je na njoj ispravno i čak sta vise prikolica nije mnogo vozena samo što nije cuvana pa bi morale da se odrade samo stranice nove ili bar da se ove malo srede.
 
Jel si siguran da je visevica?
One su uglavnom trostrani kiper.
Jel ovakava?
 
Poslednja izmena:
Molim za pomoć, nasao sam prikolicu koju planiram da kupim, radi se o traktorski prikolice makedonskoj naziv kavadarci jedno osovina. Prikolica je registrovana i poseduje saobraćajnu i tablicu i vodi se na vlasnika, ali mije problem sto nemogu nigde da nađem brojeve na sesiji, molio bih one koji imaju istu ili poznaju takvu prikolicu da mi pomognu ili slikaju brojeve ili mi kaze gde da tražim. Da napomenem da je prikolica na kugle i nema nikakvu pločicu, unapred hvala.
 
Nazad
Vrh