Prikolice

Koji su ti psi rata? Jel ima neki njihov kontakt i odakle su

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
Utva probava sa proizvodnjom traktorskih prikolica,napravili su demo modele pa ih dali u promet da im kazu sta bi trebalo dodati il oduzeti.Mislim da su od 11 tona i teske 3400 kg trostrani kip i cena bi im bila oko 7 hiljada sa pdv.Nisam je video ,sin je video kaze nije ni ovako losa,nisu joj stavili zadnju poteznicu i priklucke za drugu,verovatno ce to i jos par sitnica izmenuti.
 
To su radnici holding preduzeca u restruktuiranju
Mozes ih sresti na vasarima i oglasima prodaju sve ono iz proizvodnog programa firme sto moze da stane u dzep ili pod kaput
 
Radovi u toku
fabe9cc99c8c2c292eee999a79f533a1.jpg


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Utva probava sa proizvodnjom traktorskih prikolica,napravili su demo modele pa ih dali u promet da im kazu sta bi trebalo dodati il oduzeti.Mislim da su od 11 tona i teske 3400 kg trostrani kip i cena bi im bila oko 7 hiljada sa pdv.Nisam je video ,sin je video kaze nije ni ovako losa,nisu joj stavili zadnju poteznicu i priklucke za drugu,verovatno ce to i jos par sitnica izmenuti.
A gde to ima da se vidi !
 
O pa ti vec imas uskladjen prenos preko lanca i lancanika, a mi u temi URSUS razglabamo kako bi se pokazalo i koliko je izdrzljivo. Jel je dugo tako koristis i jel se isteze lanac?
 
Tek sam je sad ozbiljno natovario prosle godine napravljena,nista zasad neprimecujem.
nebi trebalo biti problema,al kaki sve vozaca ima nije verovati.
 
Ma ekstra nije to neznam kolika prikolica,tu sam se ubijo sa izklascima i cimanjima i nisam mogo ni 1/3 izvuci,sidjem sa tomom ajoj bruke zagrebe se.
Ovo je spas za ekstremne terene.

Za ferdzu pogotovo pase u svim brzinama,dok meni samo u brzim.
 
Kad uskladjujes prenos ovako preko lanca i lancanika onda diferencijal moze bilo koji. Ovde je ako se ne varam od zastavice, a moze i od tamica posto su oni slicnih dimenzija.
 
Da od zastave je sila ovaj,tamicevi su slabiji,zetor ima prebrz kardan u brzinama tako da se mora usporavati prema svakom dif.
 
Zato sto je photobucket.com gde je andro okacio slike, poceo da naplacuje usluge.
 
Nazad
Vrh