Prikolice

Ako ti gume nisu ostecene tih 5 m nema da osete. To su ako se ne varam gume dimenzije 10/75-15.3 i imaju veliku nosivost. Dosta te izasla, ali je sila.
 
Nisu ostecenje, zdrave su i bez pukotina.
Da tako je 10 75 15.3 su na njoj. Znaci bez brige samo vozi :)

Jeste prijatelju i ali sta da radim kada mi treba prikolica velika, plati pa klati ::super::
 
Ma za 5 m drva nemas brige sigurno. Mi ovde dosta radimo sa drvima pa sam upoznat sa raznoraznim gumama i njihovim mogucnostima.To ti i kazem, jeste da kosta, ali i vredi.
 
A vidis kod mene niko ne voli te male balonke..mada kod mene na djubretari sluze sasvim odlicno s obzirom da je sav teret na njima,prikolica je bez gibnjeva..jedino kad poteram malo brze punu prikolicu,oko 5t u njoj na jednoj osovini,hoce da skakuce..
 
Ni ja nisam ljubitelj tih guma 10/75-15.3 i evo hocu da i na balirci skinem takvu i stavim drugi tocak 235/75.16
Mada drugar ima prikolicu ITAS 8t i ima takve gume godinama i na dvorednom sip beracu su takve gume

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Sredjena prikolica Mlaz 8 tona trostrani kiper
20170615_162742.jpg
[/url]
 
Od ovih iz Agrouniverzala,ja sam gledao na sajmu dubravu od 8 tona dobra prikolica za male pare jos ako utrefis povrat para onda se stvarno isplati,a Fligl od 8 tona je oko 10500 i to nije skupo s obzirom da je pocinlovana sasija
 
Nazad
Vrh