Prikolice

Felne od Zastavice imam ja sa tim obrucom i prstenom, dok na ove druge je obruc ujedno i prsten.
Da dodam da su felne 16
 
Hvala svima videću kako se snađe možda će najlakše biti ovo sa prstenom od 16, ako to može pomoći ću mu da nađe . nisam znao da može od 16, hvala .
 
Koja bi bila dobra preporuka novih jednoosovinskih prikolica nosivosti oko 4 tone?
Prednost bi bila dobar odnos visina i jacina guma, a sirina bar 2 metra eventualno zbog drva prilikom pakovanja.
 
Jel neko skoro nosio gibnjeve na sprengovanje, trebao bi odraditi to pre sezone... Nasao sam nekog iz okoline Vrsca (ako sam zapamtio Platicevo), deluje ok covek, trazi 2500 sto nije puno... E sad ako ima neko malo blizi Novi Sad, Zrenjanin, a da je dobar odneo bi da to odradi...
 
taj je iz pavlisa kod vrsca evo i oglashttps://www.polovniautomobili.com/prikolice/10043484/zmaj-489-gibanja
Jel neko skoro nosio gibnjeve na sprengovanje, trebao bi odraditi to pre sezone... Nasao sam nekog iz okoline Vrsca (ako sam zapamtio Platicevo), deluje ok covek, trazi 2500 sto nije puno... E sad ako ima neko malo blizi Novi Sad, Zrenjanin, a da je dobar odneo bi da to odradi...
 
Jeste iz Pavlisa, jbrtka kod vas u Padini ima sigurno majstora za gibnjeve, jel mozes da se raspitas?

Jjova - mislim da nemoze to svaki kovac da odradi, ovde kod nas covek odneo kod *nekog* kovaca i upropastio mu gibnjeve, ne znam sta je radio, da li ih je grejao, okalio, prekalio nisam razumeo, samo znam da su bili gori nego kad mu je odneo... Pa ne bi tako da prodjem
 
Ja sam kad i kad nosio od Zmajevke u Becej u Gibanj oni su to na hladno radili,e sad neznam dali rade jos...to bi mogao neko da potvrdi iz Beceja.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh