Premija za mleko

Legla premija za prvi kvartal po 15 rsd,pancevacka mlekara
Mlekara podnosila zahtev
Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Да ли је премија за млеко ,за други квартал ,условљена минимално испорученом литражом од 3000 л млека за наведени период?
 
Да нема више прага од 3000 л за квартал као услов за премију сам прочитао негде.
Али господа из млекаре јутрос нису послала папире да се пријавим.
Морали смо да се МОЛИМО преко телефона.
 
А како је било за први квартал? Овде су млекаре предавале и за ове што имају мање од 3000 али за њих још увек није стигло решење, само за оне преко 3000. Тако да су они на чекању и даље.
 
А како је било за први квартал? Овде су млекаре предавале и за ове што имају мање од 3000 али за њих још увек није стигло решење, само за оне преко 3000. Тако да су они на чекању и даље.
Први квартал смо имали више од 3000 л и исплаћен је.
Звао сам јуче стручну саветодавну службу у Крушевцу да се распитам -и нису знали са сигурношћу каква правила важе за други квартал.
 
Е то је проверена информација.
Ту и ту црно на бело.
Ја сам схватио да је за први квартал испалћено СВИМА који су предали захтев за премију.
Колега из В Шиљиговца пише да је код њих друкчије.
Зоране а шта је са обећаним давањима за остављену женску телад?
 
Prvo je bilo za sva ženska telad,potom za ženska telad od umatičnih junica.Voleo bih da ljudi dobiju ali to se na protestima nije spominjalo ali dobra mera da se pojača stočni fond a mi koji prodajemo telad bi dobili koji dinar više.Za sada niko ne da više od 250E za tele od nedelju dana.
Iskreno,nisam optimista po tom pitanjuSuviše je lepo da bi se ostvarilo.Do 2030 treba da snanjimo broj goveda za 40%.
 
Nazad
Vrh