Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa normalno samo ides na INSERT IMAGE i postavis link i to je to :)
 
Ali da bi dobio link koji ćeš postaviti URL, sliku pre toga nabaciš na sajt dodaj.rs ili neki sličan.
 
Svako o novoj verziji foruma ima svoj sud. Ja sa ovakvim izgledom foruma imam dosta iskustva, pošto sam već više godina član jednog foruma koji koristi takodje vBulletin verziju i mislim da je vrlo dobra i pregledna.
 
jel ima neko pojma kako da pošaljem pp uvek mi nešto izbaci na engleskom a ja i engleski se ne slažemo najbolje
 
Todore obrisi sve privatne poruke pa ce onda da radi. Udi u svoj profil i odma na vrhu ces naci. Nesmes imati vise od 100 poruka, samo manje.

@ levak isto i za tebe ovo vazi.
 
Stigao i side bar, što ga više gledam, forum mi sve bolji. :osmeh:
Jedino u caffe-u neće da mi otvori strane sa temama, nijednu sem prve. :sta:

Još nešto, sad se može ubaciti do 4 slike po postu?
 
Je l' možeš, za nas neupućene, da objasniš šta je to "side bar", čemu služi, kako se koristi i gde se nalazi? :sta: :ppozdrav:

p.s. Ovo "čemu služi, kako se koristi i gde se nalazi" je možda i glupo, al' pošto zaista ne znam šta je "side bar", onda ne znam ni da l' je glupo! :osmeh:
 
@Dukej nista nije glupo kad se saznaje novo,sidebar je ono...kad ste na pocetnoj strani foruma skroz desno u nivou podforuma Pravila foruma(mislim da je to prva stavka na forumu vama clanovima) e tu desno imate 2 strelice kao sto ih imaju vojnici na uniformi tako nesto od prilike kad kliknete na njih videcete sta je taj sajdbar,to bi bilo to od prilike najjednostavnije objasnjenje.
 
Sta je sa pretrazivanjem? Izbacuje samo naziv teme u kojoj je trazena rec, ne i sam post.
Ukucao sam "inkorporacija" i izbaci mi temu i sad treba da pratrazujem 56 strana da nadjem post koji sadrzi rec ? ? ?

Ranije je prikazivalo postove a ne samo teme!
 
Sta je sa pretrazivanjem? Izbacuje samo naziv teme u kojoj je trazena rec, ne i sam post.
Ukucao sam "inkorporacija" i izbaci mi temu i sad treba da pratrazujem 56 strana da nadjem post koji sadrzi rec ? ? ?

Ranije je prikazivalo postove a ne samo teme!
Polako,sve ce doci na svoje mesto...
 
Stelovanje, stelovanje... i nova masina kad se kupi mora se nastelovat. Tako i ovde na novom forumu imate u svim opcijama kao i u 'opstim podesavanjima'
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh