Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Ova hidraulika sa telehendlera ja dobra i ko planira da pravi prednju hidrauliku a nema dvosmeran hidrulican klip.
 
ovo je sijeceno sa autogenim aparatom znaci plin i kisik i deri... da je plazma ljepše bi jos ispalo i bilo bi manje brusenja ali sve se da dotijerati sa brusilicom, sto se kocke tice plan mi je da ju stavim ako ju uspijem negdje povoljno naci ako ne onda nista, planiram to spojiti direktno na blok tak da mislim da za kocku i nema neke potrebe ali kak sam rekao malo prije ako ju uspijem naci svakako cu ju staviti jer opreza nikad dosta........ ako bog da sutra ide prva ruka temeljne boje pa onda jos jedna i zavrsno ide lak pa montaza pa crijeva i to je to onda ju pustam u rad a to ce vijerojatno biti iza nedilje...

---------- Poruka napisana u 19:51 ---------- Prethodna poruka je at 19:34 ----------

004.jpg
[/IMG]
 
EXtra izgleda.Fino je uradjeno.Imam dva pitanja Od cega su hidraulicni klipovi i Zasto nisi gornju plocu sto drzi klipove vario nego namestio na srafljenje??
 
Mnogo bolje izgleda i od nekih fabričkih a masivnost izrade je na profesionalnom nivou. Nema šta, kad se radi sebi tako i treba da se radi. Svaka čast!!!
 
hvala decki na pohvalama, da tako je sarafi su radi lakse montaze i nije mi bio problem niti povariti ali sam razmisljo da var ipak nategne pa bi bilo problema sa postavljanjem a nisam ju htio farbati na traktoru nego dole tako da sam se odlucio na sarafe, u krajnjem slucaju uvijek se moze povariti mada mislim da nece biti potrebe, eh a one 4 rupe su trebale sluziti za poteznicu za vuci a onda sam skuzio da necu moci topling spustiti dovoljno nisko kad eventualno budem kvacio nesto nisko tako da sam se onda odlucio da ju napravim izmedzu klipova i cak mi je ljepse sad nego da je gore malo sam zatvorio i rupu i ima robusnoji izgled cijeli PH barem mislim da ima... klipovi su od HOLMEROVE VADILICE ZA REPU, znaci oni u biti stoje napred na tarupu i odredzuju visini kojom ce tarup skidati list sa repe tako da nesumljam uopce da nece valjati ili da su slabi... a naprid cu za pocetak probati zakvaciti zubu a iza roto ddrljacu pa cu pokusati tako ici u pripremu a ostalo cu kvaciti po potrebi koje sta, s obzirom da nemam niti jedan stroj sto se kvaci naprid valja sad i to praviti a to cu ostaviti za ljeto.....
 
Nazad
Vrh