Pravljenje kombajnskih kabina.

bolje zatamniti sva stakla i tacno da deluje kao oblacno vreme vidljivost je dobra ako nema prasine na staklu
 
Poslednja izmena:
naravno da je bolje zatamniti stakla ali sa pravom folijom,sa buvljackom je cisto gubljenje vremena a nista se ne dobija,a procenat vidljivosti zavisi od stepena zatamljenosti folije,sad ima tu dosta faktora npr kod mene su na autu pozadi stavljenje skroz tamne folije i ja nemam problema sa vidljivosti dok vozis nocu u rikverc a dok mi se cale vec zali,ali jedno je sigurno da dobra folija sigurno umanjuje toplotu unutar kabine i tu nema dileme,preko dana isto nema problema sa vidljivoscu a ni nocu ako se ne stavi pretamna folija
 
Danas se uveliko radilo na kabini,privodi se kraju sutra ostaje da se ofarba konacnom bojom,stavi krov i krece da se radi instalacija bice tu sto cuda od radija,upaljaca,svetal u kabini,prekidaci su uzeti sa sa instrument table od starog juga,treba da se stavi brisac prednja radna svetla.. Danas tapacirao krov sutra nastavak poslova...
 
SUtra slika drustvo danas mi nije bilo bas do slikanja jer sam nesto pogresio pa sam popravljao... Sutra stizu sveze slike,jos mi fale zvucnici koje nemam ali polako daleko je zetva,mozda i zmajce dobije kabinu...:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Ćiro ubaci uz sliku i račun koliko te izašlo.

ZA racun mogu da ti kazem ovako... Kabina placena 20.000 din,odlazak po nju oko 4000 din sa sve :ppozdrav:,farbu sam imao kupio sam samo litar zavrsne,tapacir negde oko 2500din,pleh koji sam dodavao i ostala instalacija i prekidaci sve skinuto sa jugica koji sluzi za delove...
 
HEheheheheheheh ma ne bi mu stajalo lepo...:haha::haha::haha:

- - - - - - - - - -

Evo dokle se danas stiglo,ofarbana kabina i postavljen krov,krov jos nije ofarban konacnom bojom ovo je osnovna,precenio sam se mislio sam da cu da stignem i do instalacije ali nisam uspeo.. Sutra nastavljam da radim.. Farbanje krova i pocinjem instalaciju i zatvaranje kabine iznad bunkera.. Evo jedne slike..

 
MA prste ne osecam vise od lepljenja traka po staklama i gumama okolo stakala a hladno je bilo a nemogu to da radim sa rukavicama ma milina jedna... Sad ostaje da izvucem kabal sa strujom gore pa da tamo stavim kutijicu sa osigruracima.. Nisam uspeo da naslikam krov kako sam ga tapacirao jer mi crkle baterije na aparatu...::lose::
Jer imate neku primedbu za kabinu??? Valja i malo kritike..:osmeh:
 
Vrata necu da otvaram po ceni da umrem od vrucine jer sam 5 godina umirao od prasine.. Otvoricu prozor,i imam jaku ventilaciju u krovu koju cine 4 automobilskih ventilatora,i imaju filter...
 
Ima dosta njih koji seku stakla za kabine mozes da biras debljinu i ostalo.. Znam ih dosta.. Ako ti treba broj dacu ti...
 
pa nebi pitao da mu netreba , neki od njih :

GORAN STAKLO doo
Jabučki put 8, 26000 Pančevo

Telefon: +381 (0)13 377 014 +381 (0)13 377 018
Fax: +381 (0) 13 377 967
Mobilni: +381 (0)64 1456 638 +381 (0)63 7796 054

Staklo servis

  • Grad: Jabuka - Pančevo
  • Ulica: Goce Delčeva 57
  • Telefon: 013 / 23 - 57 - 205
  • Mobilni Telefon: 063 / 70 - 33 - 829
 
Hehe upravu si ali sam kasno video mozda je covek vec nasao pomislio sam...:ppozdrav: A za broje mogu da nabavim ali ipak si daleko od mene...
 
Takodje kolega Dalibore..:ppozdrav: Ovih dana bila pauza nije se radilo na kabini sutra krece polako nazad u ofanzivu ima jos dosta posla oko nje.. Nego imam jedno pitanje gde da postavim Rotaciono svetlo?? Do sad mi je bilo sa strane ispred bunkera postavicu sliku,da li sad da stavim na krov kabine (bojim se ostace po nekom granju a rotacija mi je bos) ili da napravim drzac ponovo pored kabine da je stavim sta vi mislite kolege???
 
Nazad
Vrh