Pravljenje kabina

prepravljanje fabrickih kabina

evo ja sam na mom imt 577 prepravio vrata,i dobro izgleda.bice jos nesto...
15fg32v.jpg
e0pvfl.jpg
 
sto mu ne preradis celu kabinu
da je prosiris i eventualno stavis neke gumene amortizere izmedju kabine i sasije
to je nesto najgluplje sto su mogli da naprave u IMTu na tom traktoru tako usku i bucnu kabinu
 
A jel neko probao da stavi kabinu od IMT 5100 na IMT 577? Sta mislite da li je to izvodljivo?
 
izvodljivo,samo ja bi je prodao pa kupio originalnu jer to ti je kao mali covek sa velikom kapom. gledao sam sto je jedan namontirao od 5100 na zetora 50 supera, ne znas da li da se smejes ili da places, a truda je ulozio mogao je napraviti dve nove kabine
 
pa evo gotova vrata,a mislim da samo na nosace kabine,gde imaju sarafi stavim gumeno platno.manje ce buciti...
jt3okm.jpg
qqreoz.jpg
syqa1w.jpg
 
sto si ubacivao taj lim? trebao si napraviti samo ram kao na novijim kabinama jos ako uzmes u obzir da ta kabina nije nikako pregledna
 
Stari tip na otpadima, a novi tip kod preprodavaca...

Ima ovde kod mene čovek na Rusa stavio veliku kabinu od Rajke. Stoji mu ki salivena.
 
didi79 je napisao(la):
A jel neko probao da stavi kabinu od IMT 5100 na IMT 577? Sta mislite da li je to izvodljivo?
Evo kako to izgleda.Moj prijatelj je to uradio ubacio kabinu od 5170 i napravio novu masku. Ako treba koji detalj slikacu.
98616c.jpg

2dv4qp0.jpg

2e3cpzt.jpg
 
Steta je sto je isekao onaj lepo uklopljen patos, nosace sedista i komande hidraulika.
Zbog servo volana je ostabio jos jednu bezpotrebnu rupu u kabini preko koje takodje ulazi buka i hladnoca..
 
Nazad
Vrh