Povrat zemlje

Za one koji nisu culi, drzava opet puni budzet: Naslednici oduzete imovine moraće ponovo da je prijave. Evo linka pa sami procitajte: http://www.blic.rs/drustvo.php?id=126560 Procitajte tekst i vidite kakvi buntruci sede u ministarstvu finansija. Obratite paznju na sledece:

Podneću ostavku!
-Sredinom godine najavili ste ostavku ukoliko zakon ne bude prosleđen Vladi do kraja godine. Imate još malo vremena. Da li ćete ispuniti obećanje?
- Svakako da ću podneti ostavku premijeru Mirku Cvetkoviću, kao i ministarki finansija Diani Dragutinović.
- Neopozivu ili će moći da je odbiju?
- To neće biti neopoziva ostavka. Vlada će moći da je odbije.

Ko nama vodi drzavu...
 
A pazi ovo:

- Veliki su zahtevi građana da se ovaj posao više završi. Ipak, mi ne krećemo sa prazne ploče. Već sada imamo neke ograničavajuće faktore kao što je privatizacija i to se zna. U procesu privatizacije stečena su neka prava u koja se ne može zadirati.

Da li to znači da zbog privatizacije ne može biti primenjen naturalni model jer je prosto određena imovina preprodata?
- Zakonom o privatizaciji predviđeno je da će se pitanje nacionalizovane imovine rešavati u skladu sa opštim zakonom o denacionalizaciji. Predviđen je i fond za obeštećenje u koji se odvaja pet odsto od privatizacije.
 
znaci secerko kupio secerane za 1e po komadu i onaj cije su dobice 5centi?? :sta:
ako mi ponude 1000e/kj zemlje ima da podnesem molbu da ja kupim jos 20-30kj za ta pare pa da imam 50-70kj kad su tako pametni i sto zaharije kaze da zita treba da rodi 4t/kj pa ce biti i para bez obzira na cenu,a da treba da imamo po 10ha svega :udri:
 
Ima i to vrlo brzo. Kod nas vec premeravaju i vracaju stare mere, stare puteve. Kod nas na drzavnoj zemlji su uradili vec ohoho...
Prosto bez tog zakona nema sledeceg koraka ka EU, svidjalo se to nama ili ne.
Ne pricam na pamet ili zato sto navaijam da se to uradi, vec zato sto je taj proces zaista poceo.
Brale kod mene u ataru ni prstom da mrdnu po tom pitanju i verujem da nece jos bar 4godine vracati,ako bude tako uskoro ima da pravim zurku u cast tvoje vizije.
 
Nazad
Vrh