Postavljanje slike u poruci

Pa vidi , nije bilo izaberi sliku nego ,izaberi datoteku. Nego dobro to sam uspeo da ubacim nekako i dosao sam do toga da mi trazi da kopiram . Kad stisnem kopiraj ,on nece nego mi pise neki brousver ( ili sl. ) mi nije uredu ,i tu je kraj,nece vise da razgovara samnom. A ja neznam o cemu se radi, da li sam nesto pogresio ili ova masina nevalja( a da sam glup , jesam brate priznajem)
A i tvrdoglav , pa to valjda nece da probije da ukapiram
 
Potrebno je preći kursorom preko teksta dok se drži pritisnut levi taster na mišu. Kao iz nekog razloga neće da radi sa Firefoxom. Možeš da probaš i sajt fotkica.com on je možda zgodniji za upotrebu.
 
Mislim da je ovo problem, posle klika na link gde piše "Kopiraj" izlazi poruka o greški.



 
Cekajte sad polako Dusko to sa dodaj sam probao i nece da nesto kopira, a sad cu probati ovo sto novii@ predlaze a imam i na mejlu tamo mi je neko poslao savete. Ipak sam ja covek u godinama sa zakrzljalim mozgom a i uzbudjenje je tu .
Pa nece Dusko58@ izbaci i trazi boswer ili slicno, idem da proucim ovo drugo.
 
Postupno od pocetka kako sa servisom dodaj.rs,PREVOD je onakav kakav je i kod Gandrad: Izaberes prvo opciju:"Pregled",tu ides i biras sliku koju hoces da stavis na server,zatim na opciju: "Dodaj";onda odaberes neku od linkova koje ima,ti ides na onaj iznad kog pise kod za forum,najbolje duplim klikom misem na taj kvadratic(tekst),tako je najlakse. Nemoj na ono sa strane gde pise kopiraj. U firefox uvek izbaci gresku,barem meni. Onda na forum kacis. Pogledaj ovaj video,pomoci ce ti:
 
Mislim da je ovo problem, posle klika na link gde piše "Kopiraj" izlazi poruka o greški.




Vidi ova prva slika ok isto tako . Ova druga ne pise to nego, ako sam dobro zapamtio: "vas broswer " nije automatski usmeren u cliproad ili tako nesto slicno i ja kliknem na OK i gotovo. Hvala na pomoci , idem da probam s.a fotkicom
 
Pogledaj sta sam ti ja pisao i pogledaj okacen video,tad ces uspeti.

evo proba. Nece pa nece. pazi kod videa kad poplavi onaj kod za forum ili kod za forum sa pregledom pojavi se kad mrda onom strelicom :kopy a ja to nikako ne mogu da postignem bilo kako da pomeram misa ili strelicu , nece ni levi ni desni a nece ni dvaput.

- - - - - - - - - -

evo ponovo proba, ma jok
 
Poplava...
fotografija0280.jpg
 
JES!!!

Hvalim te Boze.:osmeh::ppozdrav:

Ne naopako za poplavu, vec za uspelo postavljanje slike.

Ej druze ,znam, da sam i vama dosadio. Pa ovaj mladji sin bio kuci( pogadjas , zbog poplave) pa se smilovao. Ionako nismo mogli napolje, jer je voda,u tom momentu presla preko visina cizama. A zavrsili sa svim radnjama koje smo mislili da su dovoljne ( i za...ebali se, ali to je druga tema) i sta cemo ,ajd na forum , ostalo znate....
JES!!!



P.S. Hvala vam ljudi!!
 
U polje za pisanje je dovoljno da prosto iskopirate kod sa sajta fotkica.com. Poželjno je da se uz sliku napiše i kraći opis toga šta je na slici.

 
Nazad
Vrh