Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

ZRENJANINAC je napisao(la):
Zakljucati je necu,bas zbog tebe,nek' vide ljudi kakav si,pa nek' posle kazu kako te ja bez razloga podjebavam!

Da li je urednicima dozvoljeno da pišu vulgarne reči? :nono: :off_topic:
Jeste , sto pitas oces da se prekvalifikujes :haha: :haha: :haha:
 
@zrenjaninac urednicima je kao sto vidis dozvoljeno i da pisu vulgarne reci i da idu u off topic!!! nije fer ljudi kakav primer dajete drugim clanovima? iskreno mene boli uvo, trudim se max da pisem u temama i da ne psujem, ali nije lepo... sve najboljee!!! :ppozdrav:
 
Kikinda

Kikindjani i okolina, čujte i počujte! :bravo:
Danas, sad odmah (ponedeljak 21. februar) sa početkom u 16:00 u sali druge mesne zajednice održaće se prezentacija Galenika-fitofarmacije na temu zaštite voća i povrća.
Sutra (utorak 22. februar) sa početkom u 16:00 u sali druge mesne zajednice održaće se prezentacija Instituta za povrtarstvo iz Smederevske Palanke.
U četvrtak u 11:00 u restoranu "Radnički Dom" prezentacija kompanije YARA - prihrana useva u ratarstvu i povrtarstvu.

Po meni je šteta što je ova tema pomerena tu, manje ljudi će je primetiti. I pored objašnjenja, trebalo mi je vremena da je pronađem. Nikada mi ne bi palo na pamet da je tražim tu.
 
U sredu 23. feb./ inače pijačan dan/, u Azanji u sali doma Omladine/iznad cmane/ održaće nam predavanja iz svojih oblasti, stručnjaci iz PSS Kolari. Početak je planiran za 10 časova uz mogućnost blagog kašnjenja iz razumljivih razloga/snežne padavine/. Na kraju njihovog izlaganja planiram razgovor sa mojim Azanjcima na temu udruživanja.
 
Sada su mi javili da će u Kuli biti održana promocija Dekalb hibrida kukuruza u organizaciji SEME Vojvodina. Prezentacija će biti održana u 18 časova u "Ćupriji".
Detalje o tome (ako odem) izneću na forumu.
 
Juče u Kuli održana prezentacija Dekalb hibrida.Prezentaciju je vodio Marko Mišikić podeljeni su katalozi i upoznao je sa nova tri hibrida. Navodno je uvezeno 80 000 setvenih jedinica i sve je rasprodano, a DKC 6040 nema za ovu godinu i izbacuje se iz ponude, a umesto njega mi je predložio DKC-6120 i 6089 ili novu sortu 6101.

Kao i svaki promoter ukazao je na dijagrame sa ogleda koji su bili prošle godine, nahvalio pojedine sorte i odgledali smo prilog o prošlogodišnjim rekorderima. Uglavnom, ništa spektakularno, a ka sam na kraju postavljao pitanja o YMonsantu, genetski modifikovanom semenu videlo se da mu nije svejedno, ali u Srbiju sigorno ne dolazi genetski modifikovano seme Dekalb kukuruza.

Pitao sam ga i o eksperimentima genetski modifikovanog semena u ogledu na Institutu u Novom Sadu i odgovoreno mi je da je to poklon institutu i da Monsanto nema veze sa time.

Videćemo šta će se dalje dešavati, ali ja ću i dalje sejati Dekalb kukuruz.
 
Danas u Rumi u maloj sali Kulturnog centra sa počekom u 9 i 30 predavanje će održati Poljoprivredna stanica Ruma. :ppozdrav:
 
Sutra(25. februar) sa početkom u 11:00 održaće se prezentacija NS-semena u restoranu "Radnički dom" u Kikindi
 
Poštovani!

Obaveštavamo Vas da Ministarstvo poljoprivrede počinje sa kampanjom po opštinama širom Vojvodine. Povod kampanje je približavanje rada Ministarstva poljoprivredniku, upoznavanje sa uredbama koje se donose za ovu godinu, odnosno plan subvencionisanja , podsticaja, kreditiranja...


Za opštinu Novi Bečej planiran je dolazak sledećih predstavnika Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede:
Dušan Pajkić Direktor generalnog inspektorata i
Prof. Dr Jan Boćanski Direktora uprave za zaštitu bilja.

Tribina će se organizovati u Novom Bečeju u ponedeljak 07. marta. 2011. u Skupštinskoj sali Radničkog univerziteta u
Ulici Petra Drapšina broj 5 sa početkom u 14.00 časova .

Aleksandar karapandža
www.agroinfo.in.rs


Nadam se da se Agrosrce nece naljutiti!
 
Sutra ce kod mene u selu biti odrzana prezentacija ZP hibrida,pocetak je u 18h u maloj sali doma kulture.Pice gratis ako ima raspolozenih nek dodju svima su vrata otvorena. :ppozdrav:
 
U Utorak idem na predavanje o farm menadžmentu u Novom Sadu. Dali je neko već bio na takvom predavanju i kakva su vam iskustva?
 
Презантација сорти и хибрида кукуруза, соје, сунцокрета, шећерне репе у УТОРАК 30.08.2011. на огледном пољу ПСС Врбас.
Ко воли, нек изволи !
o0xwf6.jpg
 
Nazad
Vrh