Polana

...
c995ed83b8208e8387e00a984e7e86e6.jpg
fb82df2d1eb348464ac3274749f0c752.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Dobro izgleda svaka cast, gde prodajete ovakvu robu?
Jos nesto, sta je jeftinije kartonska kutija ili ovakva drvena gajbica?


Po meni jos bi bolje sve izgledalo u beloj kartonskoj kutiji...
 
A gde kupuješ ove kartonske kutijice? Koliko staje u njih?
Hvala

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Pozdrav,primetio sam na nekim malinama koje su vec zrele da imaju bele fleke na sebi,cela malina crvena i samo par bobica belo,da li neko zna vise o tome ?
 
Je l` ima neko ideju sta je ovo u pitanju:





Polana, sadjena pre 9 meseci. Sve ispostovano, full zastita, redovno navodnjavanje. Jedino je ph preko 8...
Prvo krenu ti donji listovi da menjaju boju iz zelene u braon i potom krece ka vrhu biljke koja se za par dana osusi. Plodovi ostaju sitni, kiseli i nisu za upotrebu.
 
Ima i kod mene po koja...

Ja mislim da su to izdanci koji su izbili iz panja, ne iz korena i da se sad bukvalno suše sami od sebe... Ja sam skoro izvadio 3 sa celim busenom i sve 3 su izašle iz panja...

E sad, ako neko ima drugu ideju šta bi to moglo da bude neka me ispravi jer i ja imam isti problem kao i kolega :/
 
Ja mislim da nisu iz panja, jer ti iz panja budu mali (do 30 cm visine), a ove biljke su preko 1m visine.
Do sada sam izvadio 7-8 komada (od 600 posadjenih), a imam zahvacenih jos mnogo... Neki kazu da pustim kroz kpk ridomil ali me to izadje oko 3500din, a obzirom da berem za pekmez i kolace a ne za prodaju izace me skupo ti kolaci :)
 
Pozdrav...da li ima sta od preparata da se malo ojaca plod maline stim da se i poveca? Imam osecaj da mi je sitna kad gledam kod ostalih..
Kalijum kalciju,sta mislite o tome ?
 
Nazad
Vrh