Pneumatske sejalice za kukuruz

A je vam l vredi polovna Nodetka pa da skinete 2 baterije i brusilica da radi po gredi?
2 baterije se brzo prodaju!!
Inače ako neko zna gde ima trebaju mi 2 baterije ali LIVAC PETRIĆ BAČKA PALANKA
one su retke u rinfuzi a gazda želi samo original


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Pitanje . Sijacica 6 redi morao bi je nositi maksumom zadnje gume siroke recimo 50cm . Ako ne nadjem uske tockove povoljno plan mi je da susjedne redove oko tockova rasirim recimo da razmak tamo gdje idu tockovi bude 75 ili 80cm a sledeci red 65 ili 60cm . Ne spartam ali dali bi pravilo problem za kombajn 6 redni adapter . Ti siri redovi nebi bili krajnji redovi adaptera a bjezali bi znaci po 5 ili 10cm . Jel radio neko tako?
 
Zašto bih to radio? Ako ti je sejalica teška i ima veliki potiska, usejace ona i u trag točka, bez problema. Mislim da i na tom maxumu ako se gume širine 500 skupe, gazice vrstu mozda sa krajem gume. Da su gume 420, trebao bi da moze uci u red, ako su felne sa stelujucom zvezdom.
 
Pitanje . Sijacica 6 redi morao bi je nositi maksumom zadnje gume siroke recimo 50cm . Ako ne nadjem uske tockove povoljno plan mi je da susjedne redove oko tockova rasirim recimo da razmak tamo gdje idu tockovi bude 75 ili 80cm a sledeci red 65 ili 60cm . Ne spartam ali dali bi pravilo problem za kombajn 6 redni adapter . Ti siri redovi nebi bili krajnji redovi adaptera a bjezali bi znaci po 5 ili 10cm . Jel radio neko tako?
Može tako da se radi samo kombajn mora uvek da ide u trag i malo sporije da se vozi,hoće adapter da otresa klipove sa stabljike pa ispadaju.
 
Ako je traktor do 1500mm rasiren nemas problem sa gazenjem.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Pitanje . Sijacica 6 redi morao bi je nositi maksumom zadnje gume siroke recimo 50cm . Ako ne nadjem uske tockove povoljno plan mi je da susjedne redove oko tockova rasirim recimo da razmak tamo gdje idu tockovi bude 75 ili 80cm a sledeci red 65 ili 60cm . Ne spartam ali dali bi pravilo problem za kombajn 6 redni adapter . Ti siri redovi nebi bili krajnji redovi adaptera a bjezali bi znaci po 5 ili 10cm . Jel radio neko tako?
Ja sam bas razmisljao o tom problemu, da li bi recimo moglo da se na gredu sejalice stave ponistivaci tragova?
 
Imam par komada viška, novo, original olt..... Javiti se preko privatne poruke, za olt ili nodet pneumatsku sijačicu

 
Jel ima neko ili da zna neog ko ima da proda 2 baterije za olt sejacicu,siroka creva.?

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
45€ za komad, ako uzmeš par komada


Do prije tri tjedna sam imao original olt batwrije iz 1998.g. Pa prodao....
 
Ne zelim nikako da gazim red. To ne dolazi u obzir
Kolega sa Armom kao moja seje 5cm ide red od traga gume. Nikakve razlike u porastu nema taj red sa ostalim. Guma je 18.4 tj 46.7cm. E sada za redove posto mi je par godina radio Ziegler 5r heder a sejalica je 6r. Kad udje u sastav 2 masine bude i po 20cm greske. Tera do 7km/h sve pokupi, a kada je unutar jedne masine 10km/h je terao a da nema gubitaka.
 
Jel to kompletna baterija? Jer i meni treba samo jedna baterija posto prijatelju pala supa na nju pa slomila jednu bateriju

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Da li ima neka 6-diskosna sejalica, koja kad se skupi bude sirine oko 3m?
Koliko je magika siroka, ako neko zna?
 
Nazad
Vrh