Pneumatske sejalice za kukuruz

Nemam vise slika,a sejalica mi je na placu. Nazovi Agriu iz Subotice i pitaj posto su. Ja sam kupio od njih sve komplet pre par godina. Znam da mi se tad nije isplatilo da sam pravim.
 
Hvala na informaciji :ppozdrav: Mislio sam da odradimo ja i drugar preko zime ali ako nije previse skupo lakse mi je da kupim.
 
Deluje relativno prosto I prakticno. Ako mi bude skupo da porucim iz Agrije ovako bi mi odgovaralo da odradim. A na kojem ce rastoajanju biti disk se steluje na onoj cevi gde je sraf neki cini mi se ??
 
Desetak santimetara se moze podesavati na samoj osovini diska, zatim desetak santimetara se moze podesavati na cevi sto spominjes i jos mozes podesiti u zavisnosti gde zasrafis na gredu sejalice. Ne znam kolko me je ovo kostalo, nisam racunao, nesto sam iskoristio od postojecih markera a naspram markera sto prave kod nas majstori u selu ovo je mnogo bolje i cvrsce. Oni prave jednostavnije ali i slabije i dosad su svi krivili ili cak i pucali.
 
pozdrav ljudi, da li je neko skoro stavljao depozitore za vestacko djubrivo na sejalicu nodet ili olt, cujem da ljudi stavljaju od imt spartaca? da li ima neki veci depozitor od 500 kg iscela, da mogu dzambo vrece da se koriste?
P.S gledam u nazad temu vise od pola slika je nestalo sa foruma...
 
pozdrav ljudi, da li je neko skoro stavljao depozitore za vestacko djubrivo na sejalicu nodet ili olt, cujem da ljudi stavljaju od imt spartaca? da li ima neki veci depozitor od 500 kg iscela, da mogu dzambo vrece da se koriste?
P.S gledam u nazad temu vise od pola slika je nestalo sa foruma...
Stavljao sam ja od IMT spartaca, 2 kutije po 100 kg. Doduše ja sam stavljao na Beckera, kasnije sam ih skinuo, ali su radili dobro.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
zna li neko jel ima negde da se kupe metalni zupcanici sto idu u oltovu dole za pogon ploce, tj na stozer...?
 
Nazad
Vrh