Plugovi-dodaci

Odg: Plugovi-dodatci

može li neko da mi kaže gde se prave leopard plugovi? hvala

Post je spojen: [time]1290280002[/time]
_________________________________________________
može li neko da mi kaže gde se prave leopard plugovi? hvala :cao:
 
Odg: Plugovi-dodatci

@ivan 610988
zjijx2.jpg
2nsqhch.jpg

ezrfhj.jpg
5f3d5i.jpg

Nije regent , 700e jak visok plug , a broj sam izgubio
 
Odg: Plugovi-dodatci

@Rale Hvala. Mnogo je to ::novac:: . Sasija deluje ok, ali mi se ne svidja bas nesto. Niske daske a nema peraja... Mada ima predpluznjake. Dobra stvar ovi nozevi umesto diskova. Sta znam, bolje da se drzim mog IMT-a za sad. Dok ne naidje nesto bolje. Kako se tebi cini ovaj?
 
Odg: Plugovi-dodatci

Neizgleda lose , al kao da je ceo pojacan varenjem, i koce naci delove za njega a cena nije mala , da je regent vredeo bi sigurno vise-al nije .
Ja imam Landsberg i nemogu za njega naci zavrsetak papucica a i daske bi mozda menjao , plug mi ehtra i jeftino sam ga uzeo al delove ni moj otac u austriji nije nasao , mada cu pre ja naci ovde kod nas, mozda mu jednog dana nabudzim KEVERLAND ::namigivanje::
 
Odg: Plugovi-dodatci

Rale 83 je napisao(la):
Neizgleda lose , al kao da je ceo pojacan varenjem, i koce naci delove za njega a cena nije mala , da je regent vredeo bi sigurno vise-al nije .
Ja imam Landsberg i nemogu za njega naci zavrsetak papucica a i daske bi mozda menjao , plug mi ehtra i jeftino sam ga uzeo al delove ni moj otac u austriji nije nasao , mada cu pre ja naci ovde kod nas, mozda mu jednog dana nabudzim KEVERLAND ::namigivanje::
Šta god da ti zatreba radi mala privreda po narudžbini... Za mog landsberga je delove radio Čantavirski kovač....
 
Odg: Plugovi-dodatci

Negde sam već postavljo..... ajde naću neku sliku pa ću postaviti...
 
Odg: Plugovi-dodatci

ljudi kolko kostaju predpluznjaci
ja mislio da napravim od dasaka za zagrtanje kukuruza od spartaca ali mislim da se ne isplati
i kad sam sredjevo spartac primetio sam da mozda nebi izdrzalo otpor zemlje ,pa sad imam dve solucije ako nisu skupi kupicu ih ako jesu imam dva stara zaprezna pluga pa kompetna daska na koju ce ici nosac
 
Odg: Plugovi-dodatci

velja imt 540 je napisao(la):
ljudi kolko kostaju predpluznjaci
ja mislio da napravim od dasaka za zagrtanje kukuruza od spartaca ali mislim da se ne isplati
i kad sam sredjevo spartac primetio sam da mozda nebi izdrzalo otpor zemlje ,pa sad imam dve solucije ako nisu skupi kupicu ih ako jesu imam dva stara zaprezna pluga pa kompetna daska na koju ce ici nosac
http://www.hudjik.com/raonici.html pogledaj ovde
 
Odg: Plugovi-dodatci

SasaK je napisao(la):
velja imt 540 je napisao(la):
ljudi kolko kostaju predpluznjaci
ja mislio da napravim od dasaka za zagrtanje kukuruza od spartaca ali mislim da se ne isplati
i kad sam sredjevo spartac primetio sam da mozda nebi izdrzalo otpor zemlje ,pa sad imam dve solucije ako nisu skupi kupicu ih ako jesu imam dva stara zaprezna pluga pa kompetna daska na koju ce ici nosac
http://www.hudjik.com/raonici.html pogledaj ovde
Jel to 7500 za par ili po kom? Ako je po kom. mnogo je brate ::novac:: ...
 
Odg: Plugovi-dodatci

ivan610988 je napisao(la):
SasaK je napisao(la):
velja imt 540 je napisao(la):
ljudi kolko kostaju predpluznjaci
ja mislio da napravim od dasaka za zagrtanje kukuruza od spartaca ali mislim da se ne isplati
i kad sam sredjevo spartac primetio sam da mozda nebi izdrzalo otpor zemlje ,pa sad imam dve solucije ako nisu skupi kupicu ih ako jesu imam dva stara zaprezna pluga pa kompetna daska na koju ce ici nosac
http://www.hudjik.com/raonici.html pogledaj ovde
Jel to 7500 za par ili po kom? Ako je po kom. mnogo je brate ::novac:: ...
po komadu
 
Odg: Plugovi-dodatci

ivan610988 je napisao(la):
Mnogo je kume. Mnogo je...
Nista nije mnogo.Ako probas i sam ces uvideti i pitati se kako sam bez njih i mogao raditi.Ja na oba pluga IMT 757.30 imam predpluznjake i ne zalim ni jednu paru potrosenu na njih. :ppozdrav:
 
Odg: Plugovi-dodatci

Da li su predpluznjaci bolji o deflektora kad je u pitanju zaoravanje kukuruzovine? Ja sam na mom "757" napravio metalne deflektore i mogu Vam reci da je zaoravanje odlicno i nema gusenja. Jedini problem je sto mora da se ore malo dublje da bi deflektor hvatao zemlju a kako orem sa R-65 nije joj bas lako. Da li bi sa predpluznjacima islo lakse ili ne?
 
Odg: Plugovi-dodatci

lucky je napisao(la):
Da li su predpluznjaci bolji o deflektora kad je u pitanju zaoravanje kukuruzovine? Ja sam na mom "757" napravio metalne deflektore i mogu Vam reci da je zaoravanje odlicno i nema gusenja. Jedini problem je sto mora da se ore malo dublje da bi deflektor hvatao zemlju a kako orem sa R-65 nije joj bas lako. Da li bi sa predpluznjacima islo lakse ili ne?
Lakse se vuce plug sa predpluznjacima nego bez...
 
Nazad
Vrh