Plug - osnovna tema

Jel moze pomoc ali treba mi sto pre jer planiram da kupim ovaj plug da pitam samo jel ovo sigurno 755 nk, cena 250e
image-a4bca40e1e153a259b.jpg
[/IMG]
image-cbf4fb8be244abd9ef.jpg
[/IMG]
image-70a4531ca6834bf4e7.jpg
[/IMG]
 
Jeste 755 niski klirens noviji tip

- - - - - - - - - -

Ako neznas gde se meri na piramidi,samo izmeris koliko ima od vrha raonika do vrha raonika,treba da je 70-72cm,ako je 80cm to je 756.

- - - - - - - - - -

Jeftin je a dobar,kupuj!!
 
Pa ne bi trebalo da je 756 jer ga je vukao sa 533 a sumnjam da bi 533 mogao veci od 755 vuci, ima li neke razlike novi - stari tip, i koji je bolji? Hvala Mirko na ekspresnom odgovoru .
I ako neko zna koja je tezina ovog pluga sto sam gore postavio sa 2 crtala, bar odprilike da znam?
 
Poslednja izmena:
I ja sam primetio plaz, kaze da je jedino menjao raonike prosle godine i to je to, radio za sebe 20 ari, e sad koliko je to tacno ne znam, videcemo, odma ga farbam, bas mu je boja dotrajala.

- - - - - - - - - -

Sad sam kod rodjaka gledao njegov 755 kod njega se crtala sarabe drugacije nego na ovom i ona ruca za stelovanje je manja, ne znam ima li jos neke razlike?
I da li mu pomazu oni plasticni deflektori koliko ne znam dal da kupim kad vec imaju nosaci za njih?
 
Razlika je jedino u crtalima i ima mala razlika kod spanera za stelovanje, niviji tip je na 2 srafa rucica se steze a na stariji tip malo druacije ima kock i samo jedan sraf. inace plug je prva liga za te pare. koliko podeoka ima na spaneru za stelovanje(rucici) trebalo bi d aima 12 rupa.
 
I ja sam primetio plaz, kaze da je jedino menjao raonike prosle godine i to je to, radio za sebe 20 ari, e sad koliko je to tacno ne znam, videcemo, odma ga farbam, bas mu je boja dotrajala.

- - - - - - - - - -

Sad sam kod rodjaka gledao njegov 755 kod njega se crtala sarabe drugacije nego na ovom i ona ruca za stelovanje je manja, ne znam ima li jos neke razlike?
I da li mu pomazu oni plasticni deflektori koliko ne znam dal da kupim kad vec imaju nosaci za njih?
Ako hoces da ti gusi u kukuruzovini i slami namontiraj deflektore a ako hoces da guta masu nista nediraj.Plug je Lemindov,nema brige,kvalitet je ok,oni su i radili za IMT plugove,tanjirace,drljace.....
Ako je 250 nemoj vise nista pitati,kupuj ga.Sa slike plug je ekstra kao i cena.

- - - - - - - - - -

Plaz je dobar,na IMT 755-756 tako i jeste savijen plaz.
 
Mirko je strucnjak za plugove, j dok sma kupio moj udavio sam ga pitanjima i porukama, a i sada imam 2 u dvoristu i jos nisam odlucio koji da prodam, ova kisa ne mogu da se probaju pa ostaje do jeseni da se ispitaju oba. hvala Mirko
 
Stani Mirko kako Lemind, zar nije 755, sad si me zbunio ?
Plug sa slike je Lemind,a lemind je proizvodio plugove za IMT,kao i tanjirace,drljace i jos mnoge prikljucke.Nemoj da te to plasi,on je u orginalu IMT,u detalj,kvalitet odlican.Sta mislis da je IMT mogao sve da proizvede i da postigne,imao je kooperante koji su radili za njega a Lemind je bio najjaci IMT-ov kooperant.Ti to nebi ni primetio ali ja to po slikama i nekim detaljima znam gde je koji proizveden.

- - - - - - - - - -

Mirko je strucnjak za plugove, j dok sma kupio moj udavio sam ga pitanjima i porukama, a i sada imam 2 u dvoristu i jos nisam odlucio koji da prodam, ova kisa ne mogu da se probaju pa ostaje do jeseni da se ispitaju oba. hvala Mirko
Sad ga meni prodas za 100 eura,eto da ti nesmeta u dvoristu:haha:
Ja se plasim da ne kupis i treci 755:haha:
 
Stani Mirko kako Lemind, zar nije 755, sad si me zbunio ?
Lemind je radio plugove, drljace i tanjirace za imt, original je plug bez brige...

- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -


Sad ga meni prodas za 100 eura,eto da ti nesmeta u dvoristu
Ja se plasim da ne kupis i treci 755:haha:[/QUOTE]
Treci necu sigurno. oba su super, mad ajde onaj lemind da ti prodam, xaxa. naucih i ja dosta od tebe o plugovima, hvala na tome. ovaj kod alena je bas jeftin ja moje placao preko 400e.
 
250 je bas mala cena za plug u onakvom stanju.Ja vec vidim kod tebe treci plug ako izleti za male pare,sta fali da imas rezervu rezerve:osmeh:
 
Ma ja se ne razumem u detalje, kad imam vas ovde sve je lako. Plug bi trebalo da je dobar a traktor 55ks dv bi trebao da se igra sa njim, samo da ga prefarbam i to je to.
 
Ovaj ako kolega Alen ne kupi da uzmem ja, i da pravim kolekciju imt 755, .. ma moram ova dva probati lepo pa da odlucim koji da ostavim, nesto sma orao s aonim s alemind daskama , ide lepo, mada mokro ne moze se oceniti,... a i mala povrsina, tako da do daljneg ostaju oba, xaxa.
 
Meni ovaj treba brzom postom da ga posalje, pa cu malo cekati da stigne, vise mi se isplati da platim postarinu nego da ja idem po njega.
 
Nazad
Vrh