Plug - osnovna tema

Kao što rekoh , dijelovi se lako nadju kao i za bilo šta na svijetu . Odeš lijepo u fabriku u Zollikofen Švajcarska ili poručiš da ti donese naš član Dragan . Neznam kolko košta al ti garantujem da 6 dasaka i raonika nije manje od 2000e . Znači problem je cijena .
 
Kao što rekoh , dijelovi se lako nadju kao i za bilo šta na svijetu . Odeš lijepo u fabriku u Zollikofen Švajcarska ili poručiš da ti donese naš član Dragan . Neznam kolko košta al ti garantujem da 6 dasaka i raonika nije manje od 2000e . Znači problem je cijena .
E ta cena vec jeste problem, nisam toliko platio ceo plug. Ma kad bi nasao gotove pravljene delove(ne mora originalne fabricke) ovde u Srbiji bilo bi super.
 
Juce bio da pogledam IMT 756.30 (nov) da pazarim.. Cena 1300e (klot verzij bez crtala i tocka).. Sa crtalom i tockom 1500e.. JA mislim da je cena preterana sta vi mislite???

Razmisljam da prodam Leoparda i predjem na taj 756.30... Ali neznam cena je bas jaka...
 
Juce bio da pogledam IMT 756.30 (nov) da pazarim.. Cena 1300e (klot verzij bez crtala i tocka).. Sa crtalom i tockom 1500e.. JA mislim da je cena preterana sta vi mislite???

Razmisljam da prodam Leoparda i predjem na taj 756.30... Ali neznam cena je bas jaka...
Dodji da ti ja prodam 756 dvobrazni i trecu brazdu kupis u palanci na vasaru za 100e i ispadne ti malo vise nego upola jeftinije.
 
JA gledam te polovne 756.30 svi pokrivljeni i polomljeni... I ovaj nov mi deluje previse slabasan... I samo jedna sipka kao podupirac toplinga...
 
Juce bio da pogledam IMT 756.30 (nov) da pazarim.. Cena 1300e (klot verzij bez crtala i tocka).. Sa crtalom i tockom 1500e.. JA mislim da je cena preterana sta vi mislite???

Razmisljam da prodam Leoparda i predjem na taj 756.30... Ali neznam cena je bas jaka...
Probaj Rakovicu sa Leopardom, pa ako ga lako vuce, na 765.20 dodaj trecu brazdu i imas plug za Ruju. Jedino ako imas dosta mase, pa ti vise odgovara visoki klirens:ppozdrav:.
 
Rakovica tesko ide sa tim Leopardom... Tesko joj je u nekoj zemlji ali ima i delova atara gde ide milina sa njim... ISto tako i 820 ima delova atara gde mogu lagano da vucem 757.30 a imao sam prilike ove godine da mu je PUNO i ovaj Leopard 2x35!!!!!!!!

Belarus 820 sa tim Leopardom 2x35 nije mogao kavalitetno da ore... Doduse plasio sam se pluga jel sam uspeo da ga porivim na jednoj parceli sreca pa se iskrivilo samo ono sto drzi raonik i dasku pa je to sanirano...

Mislim da bi 820 lepo isao sa 3x30 a u toj teskoj zemlji bi vukao 2x35..

A Rakovica svakako ide samo sa 756 i to samo sa 3 sporom...

Leoparda sam pokrivio na jednoj parceli preko koje su mi vukli silazu i to jedno 100+ prikolica!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ćiro prodam ti ja mog 756 3x30 samo posle bi bila dilema šta uzeti za 820 jer ovaj je idealan za njega
 
Ciro idi u temu Rabe plugovi drugar prodaje 3*33 plug je mnoogo masivniji od 757 i jaci,ima tocak i deflektore,daske su kao nove,raonici i plazevi mogu da idu.
 
MA nije nista hitno.. Dolazili neki danas gledali Leoparda.. Ako ga prodam njima odmah kupujem neki 3x30 plug.. A ako ne ode za tu cenu onda ostaje za mene a posle zetve cu da uzmem neki 756.30...
 
Tog leoparda promenise 3 clana sa foruma ako ne gresim. Mozda ce i 4 vlasnik biti sa ovoga foruma. :osmeh:
 
A izgleda da ipak ostaje kod mene... :osmeh: Previse sam ulozio,nove daske novi raonici,tocak sam sredio,disk,ofarbao ga..
 
Zasto ne napravis leminda 3 brazde? Mogao bi to vuci sa Mtz-om, laksa je zemlja za obradu kod tebe.
 
Jos ovog d ase resim i zavrseno sa Lemindom... KAd sam probao 756 za Rakovicu pitao sam se sta li je uzimao deda tog Leminda!!!
 
Nazad
Vrh