Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U leskovac jos 120

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Danas se pojavila informacija da je Crops dobio direktivu da svezu malinu ne otkupljuje preko 100 din... Nadam se da to sano glasine...
 
Danas se pojavila informacija da je Crops dobio direktivu da svezu malinu ne otkupljuje preko 100 din... Nadam se da to sano glasine...
Ja kako sam cuo,Crops je izbacio akontnu cenu od 100 dinara i nece se utrkivati oko cene tokom branja,,a isplatice konacnu cenu koja bude,pa makar ona bila i 500 dinara....To je i poenta akontne cene,isplatice cenu koja bude formirana na kraju berbe....
 
Znam sta je akontna cena, nego je informacija bila da ce cena ostati 100 dinara sto mi je jako nerealno. Svakakve price kruze, jezivo majke mi.
 
Mi ovde svi i pricamo o krajnjoj ceni, poenta je sto je prosle god ta akontna bila veca, ne secam se tacno, valjda je krenulo sa 160 pa zavrsila sa preko 200, ove god je ta akontna dosta niza( bedna), pa otuda i sumnja kod svih nas da ona moze dostici magicnu dvojku

Sent from my Samsung A5
 
Izasla cena 140 din.
Organska 180 din.
Sve je to slabo,kada skace po 10 dinara,nije obecavajuce.Kada odjednom skoci 40-50 dinara,to je pozitivan signal......U svakom slucaju,samo neka skace,dok dodje trenutka da treba da se objavi cena u Arilju,ona ce skociti poprilicno......Cujem da se sprema protest u Arilju u subotu,polako se spremaju Ariljci na bunu :).....Mi imamo dosta iskustva sa bunama protiv dahija
 
Mi ovde svi i pricamo o krajnjoj ceni, poenta je sto je prosle god ta akontna bila veca, ne secam se tacno, valjda je krenulo sa 160 pa zavrsila sa preko 200, ove god je ta akontna dosta niza( bedna), pa otuda i sumnja kod svih nas da ona moze dostici magicnu dvojku

Sent from my Samsung A5
Kod nas je prosle godine krenula sa 90 dinara,posle 4 dana je bila 140,a sve posle toga je istorija.....
 
Mi ovde svi i pricamo o krajnjoj ceni, poenta je sto je prosle god ta akontna bila veca, ne secam se tacno, valjda je krenulo sa 160 pa zavrsila sa preko 200, ove god je ta akontna dosta niza( bedna), pa otuda i sumnja kod svih nas da ona moze dostici magicnu dvojku

Sent from my Samsung A5
Akontna u Mondiju prosle godine je bila 140din
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh