Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Jos koji dan i spremamo se za pecanje,mesto gde pecamo je Dubovac,peca se babuska,samo da nadjem fles i ubacujem slike riba da vidite
 
Cizme i picis,evo kako izgleda mesto,samo mora da se gazi,ja sam tada gazio u pantalonama u aprilu,smrzao sam se,sada sam uzeo cizme i nema zime,evo slike mesta kako izgleda
 
Cizme i picis,evo kako izgleda mesto,samo mora da se gazi,ja sam tada gazio u pantalonama u aprilu,smrzao sam se,sada sam uzeocizme i nema zime,evo slike mesta kako izgleda

druze moze li se ici tamo sa camcem?(malim,plasticnim)i ako moze malo preciznije kako da dodjem do tog mesta za pecanje...ja sam cuo da se tamo peca na Dunavu?spremam se vec stalno da idem a sad bi se i nakanio...pozzz :ppozdrav:
 
Druze moze camcem samo kontrola ima da te kastrira,znaci ovo mesto koje sam slikao tu ne vredi dozvola,tu je pecanje ZABRANJENO,jer tu dolazi sva babuska iz Dunava da se mresti jer je toplija voda,a mene sa obale kontrola istera nekoliko puta iz vode (iz vode kazem jer gazim do pojasa) i onda ja kao kazem izvinite nisam znao da je zabrnjeno i kad odu ja se opet vratim u vodu,znaci ove babuske su sitni primerci,prosle godine sam imao par komada preko 1200g,ako te interesuje mesto bas tacno gde je posalji mi pp pa cu ti objasniti
 
nemam slike od danas ali pala su dva komada (štuka) jedna mala od 70 dkg i jedna solidna od 1,8 kg, dok mi se jedna od cca kilu do kilu i pol otkacila pod nogama a sve zbog upale (lijenosti) da napravim pet koraka do podmetača (meredova ako se ne varam)
 
danas sam uhvatio jednu štuku cca 95 dkg, izgledala je kao da je prosla kroz kombajn, sva izgrebana tj. tragovi zubiju vjerojatno vece stuke jer krokodila na ovom bajeru nema barem ga ja nisam vidio :osmeh:, prednja lijeva peraja se drzala samo malo na kozi i nedostajalo joj je pola repne peraje.
 
Nazad
Vrh