Patuljasti kunići

A, zašto misliš da je to nemoguće

---------- Poruka napisana 20-12-11 u 01:06 ---------- Prethodna poruka je 19-12-11 at 18:01 ----------

[h=5]PATULJASTI OVNOLIKI KUNIĆ[/h]Težina ovih kunića kreće se od 1-2 kg, a idealna izložbena težina od 1,5-1,8 kg. Raspon ušiju mjeren od početka jednog do kraja drugog uha treba biti od 24-28 cm. Dozvoljen je u svim bojama.[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD]
kp12.jpg
[/TD]
[TD]
kp13.jpg
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Patuljasti ovnoliki ren boje[/TD]
[TD="align: center"]Patuljasti ovnoliki sijamske boje

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Bice tesko,ima dusta mesanaca.

---------- Poruka napisana 22-12-11 u 20:41 ---------- Prethodna poruka je 20-12-11 at 01:02 ----------

Da nije strajk odgaivaca ove rase?
 
Poslednja izmena:
Odličnih patuljastih ovnolikih uvezenih crnih belih i tirinških ima u Subotici
 
Poslednja izmena od urednika:
Niko se ne javlja,evo slicice jedne zenkice koja ima malo grive .

---------- Poruka napisana u 09:29 ---------- Prethodna poruka je at 09:25 ----------

21z9f6.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana 28-12-11 u 21:06 ---------- Prethodna poruka je 25-12-11 at 09:29 ----------

Da dodam jos neku slicicu,ovo su zenke koje su uparene(pola roka).Druge su u kavezima sa malima.
hs6q2p.jpg
[/IMG]
 
Danas mi se okotile 4 zenke.Dve su okotile po dva mlada,druge dve nisu mi dozvolile predled legla.Sobzirom da je prvo kocenje,odustao sam,dabi zadrzale taj instikt.
 
Cestitke Simovicu

Bas ti je lepo pocela godina. Cestitke i da su zdravi i zivi. Ali molim te objasni mi kako nastelujes da 4 zenke imaju istovremeno zar, tj. Da hoce da se pare jer je to zgodno za izjednacivanje legla? I pisi koje su rase ili neka slika od zenke?
 
Na zadnjoj slici su,da ne ponavljam.Kada se pravi pauza moze da se sinhronizuje i parenje.
Patuljasti kote mali broj 2-4 mladih, vecinom.

---------- Poruka napisana 13-01-12 u 09:38 ---------- Prethodna poruka je 11-01-12 at 23:09 ----------

Nocas mi "omanula" 5 zenka.Nije dobro pripremila "gnezdo",pa je nocasnji mraz sredio 4 mlada.
 
Poslednja izmena:
Pozz svima.Jel ima neko na prodaju lavlje glave 2 zenke mi trebaju,muzijaka sam nabavio.
 
Nemogu da ti posaljem poruku dok ne obrises neku poruku nema mesta za slanje poruke tako mi pise kad hocu da ti posaljem.
 
Obrisao sam,

---------- Poruka napisana 19-01-12 u 19:57 ---------- Prethodna poruka je 18-01-12 at 23:57 ----------

14cqk8w.jpg
[/IMG]Evo kako izgleda leglo na ovoj niskoj temperaeuri.

---------- Poruka napisana u 20:00 ---------- Prethodna poruka je at 19:57 ----------

21jq1hl.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 20:04 ---------- Prethodna poruka je at 20:00 ----------

2m2ufk3.jpg
[/IMG]Ujutru nadjem i po 10 cm sema preko legla.Samo dobro zasticeno leglo sa 2 mlada moze preziveti temperature ispod 0".
Lavic:jel' ovaj tvoj,prvi iskace kada dohvatim pokrivac?
 
Poslednja izmena:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]Zgrcili se mali,upeko minus!Sada im je zastita od hladnoce dobro krzno,imaju 22 dana starosti.
Evo dokaza da se kunice ne drze samo zbog mesa i ukrasa vec su i radne zivotinje:haha:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh